Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz tiborv #10 üzenetére

    Önmagában nem az a baj, hogy ez a játék létezik és szerintem koncepció szintjén nem is akkora mellélövés.

    Nem olvastam el ezt a cikket de alapvetően ami a baj:
    - A creation engine már a fallout 4 megjelenésekor is elmaradott volt, azóta ez csak még kirívóbb lett. Persze belekerült egy egész jó global illumination feature, de ez vajmi kevés. A "Bethesda bug" nem véletlen meme vagy önálló fogalom. A motort kukázni kellett volna, vagy alaposan átdolgozni, modernizálni.
    - A játék nincs befejezve. Egyszerűen szegényes az egész, sandboxnak gagyi és korlátozott, sztori orientáltnak meg nagyon ötlettelen és hiányos. Még vagy fél év szerintem kellett volna, hogy feltöltsék tartalommal a játékot. Persze tudom majd lesznek DLC-k, de alapvetően azoknak nem befejezni kéne egy címet, hanem kiegészíteni ugye...
    - A játékot 60 dolláért dobták ki eredetileg. Ez egy teljes árú játék akar lenni, úgy hogy nincs befejezve, van benne micro tranzakció és valószínűleg nagyon sok DLC fog jönni hozzá. Ennek kb ingyenesnek kéne lennie vagy mondjuk 10 dolcsinak.
    - A network kód egy szar. Pont, nincs rajta mit magyarázni. PS4-en talán a legrosszabb. Így nem lehet kiadni valamit 2018-ban hogy a fő feature nem működik.

    persze, el lehet vele marhulni pár napot-hetet. De iszonyat üres a játék, amikor nagyjából kiépítgetted magad és megnézted az érdekességeket akkor nincs benne semmi. Olyan mint a Sea of Thieves. Ismétlen mindezt ugye 60 dolcsiért+microtranzakciók.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák