Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    "néha a párbeszédek is beragadnak, olykor 10-20 másodpercet is kell várni egy társalgás végén úgy, hogy beszéd már nincs, de karakterünk arcát azért csodálhatjuk"

    A párbeszédből bármikor ki lehet hátrálni. Nyomd meg a hátrafele/controller-en húzd hátra a bal stick-et. Ha választani kell a párbeszédnél a 4 lehetőségből, akkor se muszáj, el lehet sétálni válasz nélkül.

    A follower-ek tényleg nagyon bénák. Sokszor inkább hátráltatnak, elállják az menekülési vonalat, láb alatt vannak. Engem a sok bug idegesít nagyon. Főleg azoknál a helyzeteknél, amikor egy küldetést amiatt nem tudok végigcsinálni, mert beragad az egyik karakter (ilyenkor vissza a legutolsó mentett állást). Sokszor elhagyom Dogmeat-et (nem küldtem vissza egyik településre sem). Ilyenkor be kell mennem valahova vagy ki (töltsön a játék) és újból megjelenik. Ha talál valamit, egyből elszalad és nem hallom, hogy honnan ugat.

    A településfejlesztés inkább frusztráló, mint élvezetes. Erre kitalálhatnának valami használhatóbb rendszert egy patch formájában újragondolva.

    Az összes idáig megjelent Fallout-ot végigvittem, ez is magába szippantott, de ez csak egy Fallout 3,25 vagy jó indulattal 3,5 lett. A párbeszédeknek nem érzem súlyát. Remélem a Fallout 5-re nem kell újabb 5 évet várni és valóban új részt kaphatunk!

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák