Új hozzászólás Aktív témák

  • Sunsetjoy

    tag

    De várom már:) Az OA elég könnyű volt, a Pitt azért már a sok enemy miatt volt kisebb kihívás (ugye hogy elvették tőlem a cuccaimat, és én meg az arena utan nem találtam, hogy hol kell felvenni az elvett cuccokat, és félmeztelenül, meg stealth nélkül bekkeltem ki a nagy rohamot a végén:). Na most elvileg ez lesz a legnehezebb ezen lefolyás szerint.

    Modok: kipróbáltam pl. a hd def packot, de a 25-30 fps már kicsit rázós volt. Most a greenworld mod van, ami kissé feldobja a szürke tájat :) ja meg Overcoat music modja, ami már-már jobb zenéket ad a játék alá, mint az eredeti. (mászkálós résznél ambient, dungeon környékén illbient, harcban meg glitch dnb, breakcore, ami nagyon beteg :)
    Ja és ahogy 2 kieggel végigvittem, akkor is 19es szinten végeztem. Most meg elkezdtem ujra, most már magyarul, és női szereplővel, kicsit gonoszabb style-al .D
    Van valami mod, amiben nehezebb még jobban, keveset találsz cuccot, az ellenfelek meg te is jobban 1-2 lövéstől kampec.

    A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

Új hozzászólás Aktív témák