Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz kcsa #1 üzenetére

    +1

    Csak tisztelni tudom az olyan embereket, akik maguk csinálják az ilyesmit! A bútorboltokban ugye "szabvány" méretű bútorok szoktak lenni... Namost a valóságban a lakásban meg természetesen (?) nem akkora bútorok kellenek. Nálam is a TV-állvány, a két hátsó hangdoboz állványai (amik egyben könyvespolcok is) mind-mind ilyen csinált bútorok. Nekem sajna nincs meg a "vénám" az ilyen munkához (meg a türelmem sem), de van egy cimbim, aki szerintem asztalosnak is elmehetett volna! Amikor van ilyen "extra" igény, akkor mindig őt keresem.

    (Most legutóbb is, az említett 2 hangdoboz-polc témát megkérdeztem egy asztalostól és anyaggal-munkadíjjal 30eFt lett volna... Huh, telefon elő... Erre kiderült, hogy még anyag is van számomra elrakva a cimbiék pincéjében... Ja! Mentem is segíteni, összedobtuk, 0Ft-ból meg lett csinálva. Az OK, hogy nem lett valami nagyon szép (ha közelről nézi az ember, akkor látszódik, hogy "használt" anyagokból van), de engem nem zavar... :DD

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák