Új hozzászólás Aktív témák

  • Kloden

    senior tag

    pomk: igen, ezen én is gondolkodtam, hogy ráteszem a lábakra az oldalsó tartókat, de elvetettem, így egyszerűbb :)
    Még nem késő saját ágyat csinálnod, tényleg nagyon jó érzés saját ágyon feküdni!

    rob210: köszönöm, hát csiszolva azért le van, már amennyire az asztalos megcsinálta, de spórolt azzal is (logikusan) hiszen csak az ágy külső részét csiszolta, ami nem látszik azt alig, ezért a rács alja, a középső lábak, a rácstartók szálkásak kicsit, de azt maximum a macska látja. Lakkozás majd lehet befigyel nálam is, egyelőre nem érzem hiányát.

    Crus: ekkora méretű ágykeret 18-ért? Nem rossz, remélem pár év múlva sem lesz velük semmi gondod, nekem a legfontosabb az volt hogy masszív legyen, hát ez olyan mintha betonból lenne, ugrálhatok rajta, meg se nyikkan. :)

    ncc1701: nagyon profin csinálod akkor, grat! :) Ha nem panelben lennék és lennének szerszámaim is, lehet hogy én is komolyabbat csináltam volna, de egyelőre ez kivitelezhetetlen.
    Csapolással nekem csak két gondom van: nem lesz szétszedhető, és egy idő után kilazulnak a ragasztási pontok...vagy nem?... Legalábbis amit én láttam fa ágyat annál ez történt.

    daninet: így kell csinálni! :D

    Bari: köszönöm, lehet majd rászánom magam :)

    aram01: köszönöm, hát élőben nem ilyen látványos ám ez a sok csavar, a képeken azt kellett hangsúlyoznom. És meg lehet csinálni kevesebb látható csavarral is, az írás erre is kitér.

    "Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

Új hozzászólás Aktív témák