Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Hunter2 #10 üzenetére

    Hát akkor több esélyed nem lesz, ugyanis a szövegek nem a helyi kliensen tárolódnak, hanem a szerveren levő adatbázisban. Esélytelen bármilyen MMORPG-t "magyarosítani".

    Amúgy is jól jársz, ha megtanulsz angolul, mert lassan már az utcaseprőt is csak nyelvtudással alkalmazzák.

    Én annak idején (kb 20 éve) mikor elkezdtem foglalkozni számítógépekkel, rá voltam kényszerülve, hogy tanuljak némi angolt, ugyanis semmi sem volt magyarul, operációs rendszer sem! És áldom érte a sorsom, mivel ha nem vagyok rákényszerülve, valószínűleg soha nem tanulok meg angolul. Így ez egy elég nagy kezdő lökést adott.
    Aztán persze volt egy időszak (talán 10 év), amikor senkinek sem kellett az angol nyelv, mert mindent lefordítottak. Most viszont már végefelé tart ez az időszak, és ennek oka nem az informatika, hanem a globalizáció.

    Ja igen, és csatlakozom Wolverine-hez, egy ilyen MMORPG annyi szöveget tartalmaz, hogy tényleg évekig fordíthatnák, és mire kész lenne, a felét kezdhetnék előlről, mivel folyamatosan rengeteg dolgot változtatnak a játékban.

    [ Szerkesztve ]

    ***

Új hozzászólás Aktív témák