Új hozzászólás Aktív témák

  • xavix13

    senior tag

    Év játéka: A Skyrimmal nem játszottam de nagyon sokan dicsérik biztos jó..... Szvsz viszont a BF3.
    Év PC játéka: Portal 2 kimaradt de PC fronton nálam a BF3 viszi idén a pálmát. Igaz hogy a BF3 egy multiplatform játék de aki ezt XBOX-on vagy PS-n tolja az szerintem meg is érdemli. Legalábbis én biztos nem bírnák egy FPS-t kontrollerrel játszani. De nem akarok Konzol vs PC vitát.
    Év FPS-e: CoD:MW3 wtf :F szánalmas hogy erre van igény... :W Nálam BF3 a legjobb FPS idén.
    Legjobb multi játék: Portal 2 --> Ezt sem értem... igaz hogy nem játszottam vele de szvsz itt is a BF3 az első :U
    Legjobb grafika: Hol a BF3??? Hol a Crysis 2??? Itt nagyjából egál a 2 játék.
    Legjobb Sport game: Igaz hogy csak a FIFA 12-vel játszottam de az elég meggyőző volt.
    Legjobb RPG: Itt nem tudok érdemben nyilatkozni mivel nem igazán játszom ilyen játékokkal. Ránézésre egyetértek azzal hogy Skyrim.
    Legjobb autós játék: Itt sem tudok érdemben véleményt formálni lévén nem játszottam eggyel sem.
    A többi kategóriát nem boncolgatom.

    Szerk.: Lehet kicsit BF fan-nak tűnök és talán az is vagyok. De ez viszont saját vélemény és nem kell lehurrogni ha nem értesz egyet. De számomra akkor is a BF3 2011 legjobb játéka.

    [ Szerkesztve ]

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Új hozzászólás Aktív témák