2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) mephi666

mephi666
(veterán)

szerintem a felhozatalból a hawx-t megnézem, de félek, hogy túl arcade lesz... a novalogic-nak szerettem anno a játékait: f22lightning/f16mrf/mig29... de azóta szerintem nem készült olyan, ami felvette volna ezekkel a versenyt :( volt még egy régebbi játék... az incoming... p1-en 16/32mega rammal meg voodoo1-gyel istentelenül jól ment... nem kellett nagy ész hozzá, de szórakoztató volt nagyon... nem készült hasonló játék/folytatás?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Viktor77 válasza mephi666 (#1) üzenetére

Viktor77
(félisten)

"de félek, hogy túl arcade lesz"

Nagyon remélem, hogy túl arcade lesz. A tököm akar kismillió gombbal variálni. Lövöldözni akarok orrvérzésig. A demó alapján ez így is lesz, és ez jó.

Some people move on, but not us ... not us

(#3) mephi666 válasza Viktor77 (#2) üzenetére

mephi666
(veterán)

nem azt mondom, hogy szimulátor legyen, csak demo után hallottam olyan visszhangokat, hogy félezer rakétát el lehet cipelni a gépen meg 2000el hasítva fél másodperc alatt lehet 180fokos fordulót csinálni... ennyire ne legyen arcade :) f22lightning sorozat meg a novalogic játékok sem a bonyolultságukról voltak híresek... egy genius flight2000 joyra simán rá lehetett konfigolni az egészet és ennyi... nem kellett sok gomb hozzájuk... gázkar+4gomb az irányításra... fegyverváltó gomb(ok)... bemérésre egy... meg a tüzelésre és slussz... billentyűre meg mehetett mondjuk a térkép gombja meg ami még kell... nem hinném, hogy ez túlbonyolítja... de majd meglátjuk ha kijön a héten...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Viktor77 válasza mephi666 (#3) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Pedig amit hallottál az úgy is van. És nekem ezzel együtt nagyon bejön.

Egy kérdést viszont engedj már meg, tényleg offense nélkül. Melyik iskolában tanítják, hogy mindent mondat után 3 pontot teszünk? :)

Some people move on, but not us ... not us

(#5) mephi666 válasza Viktor77 (#4) üzenetére

mephi666
(veterán)

meg van szokva már vagy 10-15éve, mirc óta, hogy ha nem hivatalos szöveget írok, akkor kisbetű/nagybetű helyett "..."-al választom el a mondatokat... :)

(#6) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

szokásos 20forintos PC megjelenések:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Zsoccc válasza Sirandrish (#6) üzenetére

Zsoccc
(senior tag)

A Military-ra meg a Last Remnant-ra azért kíváncsi vagyok.

Shenmue III - https://www.kickstarter.com/projects/ysnet/shenmue-3

(#8) Sirandrish válasza Zsoccc (#7) üzenetére

Sirandrish
(titán)

a Last Remnantot majd énis megskubizom...videot néztem róla...nem tünt nagyon rossznak de lehetett volna látványosabb azért:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) D1Rect válasza Viktor77 (#2) üzenetére

D1Rect
(félisten)

:K hasonlóan érzem magam... Azért mert a billentyűzeten több mint 100 gomb van nem kell mindegyiknak csinálni valamit repülés közben.... :(((

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#10) animoni

animoni
(csendes tag)

:C The Last Remnant :C
Videók és képek alapján nagyon ígéretesnek tűnik :D

Az este, ahogy feküdtem az ágyamban, és bámultam a csillagokat, arra gondoltam: hova a francba lett a tető?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.