Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    A fősodrású médiumok multinacionális cégek birtokában vannak pl. Wallmart cégcsoportja, így az érdekeik is eléggé könnyen behatárolhaatóak. Ez nem konteó, ez sima logika. Amelyik kisebb médium mögött nincs egy érdekcsoport, befektetőcsoport, az le is húzhatja a rolót. Mindenki hazudik, ezért mondtam, hogy minden hazug cikket kivizsgálni lehetetlen. Ugyanott vagyunk szerintem, mint ahol 30 hsz-el előtte. Ha a politika nem is akarja eltávolítani, vagy felvásárolni, akkor simán az érdektelenség folytja meg, mert ugye ami nem uszít arra nem figyel oda senki és nem olvassák. A luxusfeleségek, vagy mi is ennek a hozománya. Tudják, hogy utálni fogja mindenki, de csakazért is megnézik az emberek, hogy utána arról tudjanak beszélni. Sajnos. Én személy szerint nem szeretném, ha itt is, mint más hírek alatt elekezdenék egymást ócsárolni, libcsik, komcsik, narancsosok, vallási fanatikusok, mint multkor egy másik cikk alatt.

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák