• RiserMan és Zelozoli értékelése egymásról

    Hirdetés: 500+ KÉSZLETEN 8Pin to 2x6+2Pin Y kábel - 20cm

    RiserMan semleges értékelést adott Zelozoli számára:

    Köszönöm a visszajelzésed. Sajnálom, hogy neked ez jött le belőle.

    Zelozoli semleges értékelést adott RiserMan számára:

    A megrendelt termékek megjöttek, a webshopon keresztül kellett megrendelnem. Megadott összeghatár felett ajándék bekapcsológombot kapunk (500 Ft értékű grátisz), viszont nem kaptam meg a csomaggal, amit rendeltem, ezért írtam is emailt (hiszen pont azért nem rendeltem meg külön, mert az volt jelezve, hogy grátisz megkapom), erre a következő visszajelzést kaptam, szó szerint idézve: "Legjobb emlékeim szerint belekerült a csomagban. De ezen az 500Ft-on ne múljon, a megadott számlázási címre feladok egyet levélként." - egyfelől ez nekem úgy jön le, hogy azt gondolja hazudok egy 500 Ft-os dologról (miközben közel 20k-ért rendeltem), másfelől pedig a megszánás, hogy még milyen nagylelkű. Elég lett volna annyi, hogy "Elnézést a hibáért, ha feladok egyet levélként az rendben lenne?" és máris egy hatalmas zöld mosolygós fejet adnék és nem kesert éreznék, amiért azt hiszi rólam, hogy olyan pitiáner dologról hazudok, mint egy ilyen értékű gomb.

    A megrendelt termékek rendben voltak, így nem érzem reálisnak, hogy negatívat adjak, de az élmény és a hozzáállás hagy némi kívánni valót maga után.

Aktív témák

Aktív témák