• pronyó és Fera30 értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    pronyó negatív értékelést adott Fera30 számára:

    A történet miszerint én válaszra se méltattam full kamu, aznap 18:48-kor próbált elérni telefonon, sms-ben és itt üzenetben. Én mondtam neki még mielőtt találkoztunk, hogy 6 után a Művek területén leszek, nem volt térerőm, ami egy bunkerben alap. Mikor hazaértem 22:53-kor visszaírtam neki. Ő a pénzét akarta vissza, amit vissza is kapott. Sehol sem írtam , hogy javításmentes lenne, ellentétben amit állít, az hogy mit következtet ki és miből az az ő dolga. Az Adminok felé olyan szöveggel nyomott fel, hogy a hibás termék HIÁNYOS - megkérdeztem mégis mi volt rajta hiányos, a velős válasz: "..a hirdetésed az ami hiányos." Nagyon emlegeti a gerincességet, de ezek amiket ír sem vallanak túl nagy gerincességre.
    Aki így ferdít azzal nem érdemes foglalkozni.

    Fera30 negatív értékelést adott pronyó számára:

    Sajnos egy igazán inkorrekt eladó sajnos, ha valaki szeretne venni töle valamit vagy nézze meg jol vagy probálja ki. Én sajnos bele szaladtam egy " 1070-es használat közben tönkrement és nem adott képet " voltam akkora balek hogy nem szedtem szét mikor személyesen találkoztunk, igy a csre ráfizetéssel ( PNY780 amit árul) az buktam a 20.000-ft ot amit rádobtam azt visszakaptam azután hogy jelentettem az adminok felé mint inkorrekt eladót. Tehát erre a hatalmas bizniszre én csak negatívot tudnék adni mert nincs azzal baj hogy valami hibás // de egy olyan ember aki hardverekkel folglakozik és nem szedte szét hogy lássa kajak szétvan hölégfuvozva a kártya na számomra hihetetlen és most jön a gerincesség // ha valamit szét tringol az ember ugyan ne akarja már Hibás még javítható illuzioban eladni, le kel nyelni " kvázi elbasztam vagy engem is átbasztak " nem javításmenteskét tovább értékesíteni. Most persze majd kapom vissza a bla bla bla én nem szedtem szét.. ja én meg kajálom ezt.... Ha vallósan én általam történ volna a gányolást nekem van anyi gerincem hogy nem tombolok jelenleg is a polcon figyel disznek jo.... és mikor jeleztem 1 órával a biznisz után hogy ez igy nem gyere be válaszra se méltatott 1 hetet vártam a visszautalásra --Inkorrekt Igazabol Nincs mit tulragozni!!!!
    Kedves vásárlók! Ovatossan tessék vásárolni!!!

Aktív témák

Aktív témák