• hauer1 és nihil értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    hauer1 negatív értékelést adott nihil számára:

    A meghirdetett hirdetés ami benne volt azt kapta a vevő. Nem volt tesztelve de nem is tudtam róluk semmit ezért is így volt hirdetve! Használt termék volt ezért nem vállalok rá garanciát és számlát sem adtam. Elég komplikált volt vele megbeszélni a találkát. Én is negatívra értékelem.

    nihil negatív értékelést adott hauer1 számára:

    3db teszteletlen VGA-t hirdetett az úr, csak eltakarította a hirdetést...
    Megvolt a biznic, csak elfelejtette említeni, hogy annyira teszteletlenek, hogy ez az hiányzik is róluk (LÁTVÁNYOSAN hiányzik).
    Írtam, hogy ez így nem fain, bizniceljük vissza, mert nemcsak, hogy korrekt leírást nem adott a cuccról, hanem ráadásul szándékosan félrevezetőt.
    Azóta sem válaszol, pedig 3x írtam, az értékelést nem engedélyezi, a hirdetést eltakarította, gondolom, archiválta.
    Baromira gerinces eljárás, gratulálok, remélem, megérte a becsületed a 3000 forintot, amit megkaparintottál..pffff

Aktív témák

  • nihil

    tag

    3db teszteletlen VGA-t hirdetett az úr, amivel nem is lett volna gond, tudtam, mit jelent ez, csak a hűtő kellett.
    ...csak elfelejtette említeni az úriember, hogy annyira teszteletlenek, hogy ez-az hiányzik is róluk -LÁTVÁNYOSAN hiányzik- mondjuk a hűtő.
    Írtam, hogy ez így nem fain, bizniceljük vissza, mert nemcsak, hogy korrekt leírást nem adott a cuccról, hanem ráadásul szándékosan félrevezetőt.
    Próbáltam kommunikálni, 3-4x írtam, semmi reakció, az értékelést nem engedélyezte, a hirdetést eltakarította, gondolom, archiválta.

    3 hét elteltével az adminoktól kértem engedélyezést az értékelésre, amiben le is írtam a történteket negatív értékeléssel.

    Természetesen erre kaptam tőle egy nevetséges a bosszúnegatívot :C

    TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

Aktív témák