Aktív témák

  • CsabaThe

    újonc

    A privát beszélgetésünkben kifejtettem, hogy
    "a tápot azért írtam 550W-osnak, mert én is így vettem, meg ha rákeresel, akkor minden oldal annak írja. Mivel nincs PFC, ezért gondolom valós is. De nem árultam zsákbamacskát, mert a leírásban a pontos típus is szerepelt.
    A gyári egyszer 6+2 Pines kábel is behatárolja nagyjából a tápot bővíthetőség miatt, de ezért teszteltem le egy éhes kártyával (AMD Radeon R9 270X, 2x6PIN, 180W TDP, ami több, mint egy GTX 1070 igénye), hogy egyébként nem bővíthetetlen."
    Ezzel akkor tudtam volna valamit rendezni, ha a kolléga az extra igényeit (2) nem a tranzakció zárása után nyilvánítja ki, amit hogyha saját maga rendez elköszöntünk volna egymástól, és én eladom olyannak, aki azt akarta volna megvenni ami a hirdetésben van, nem mást és nem olcsóbban.
    Ennek ellenére az egyik igényét tudtam teljesíteni, a másikat pedig már a kezdeti alkudásával teljesítettem. Egyébként amit sérelmez, az pont nem valós, és nem az ujjamból szoptam, mert még a gyártó oldala is 550W-ként hivatkozik erre a tápra: [link]

Aktív témák