Hirdetés

2018. december 14., péntek

Gyorskeresés

(#1) elithun

elithun
(őstag)

Őszintén szólva nekem nagyon tetszik, remélem jön androidra is! :K

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) AxBattler

AxBattler
(PH! félisten)

Végre egy rendes, érintőképernyős stratégia W8-ra.
Mondjuk egy körökre osztottnak jobban örültem volna... valami híróz... :P

PS4 Pro Fortnite Bundle + 1db extra kontroller + 1év PSN Plus előfizetés + Spider-Man + Detroit Become Human + 1év garancia ~ 145k HUF .............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#3) alevan

alevan
(PH! addikt)

Windows Mobile-ra
Az Windows Phone akar lenni. Nem keverendô a kettô.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4) Mate

Mate
(MODERÁTOR)

PC-re is jöhetne egy új Age of, de elfelejtve ezt a "rajzfilmes" grafikát. A mostani elvileg jelenkorba játszódna. Lenne rá kereslet szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#5) saelin válasza AxBattler (#2) üzenetére

saelin
(PH! kedvence)

Ez inkább egy clash of clans lesz kicsit átgondolva. De előre tudom, hogy játszhatatlan lesz az iap miatt...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) Marci.32 válasza saelin (#5) üzenetére

Marci.32
(lelkes újonc)

Mondjuk engem Strongholdra jobban emlékeztet.

(#7) Neoteric

Neoteric
(PH! kedvence)

Hát ez rohadtul nem Age of Empires.. ennél még a symbianos változat is jobb volt kb.

(#4) mate3553: 5 részesre tervezték sztem, legalábbis ez alapján. Ez a gyűjtői ageof3-hoz volt. Gondolom nem hozott sok zsét a konyhára pc-n, konzolra meg egyáltalán nem lehetett volna ezt megcsinálni normálisan, és inkább nem csináltak semmit.
Amúgy mi még mindig elvagyunk az ageof3mal, de mostanában inkább a 2 jön elő a forgotten empires kiegészítőjével, végre lehet 1000 egységet csinálni, ráadásul nem fossa össze magát a játék, nincs semmi lag v ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN | Szívesebben aprítanád az ellenfelet csapatban? Keresd a "PROHARDVER! BATTLEFIELD V" communityt PS4-en!

(#8) Narxis

Narxis
(PH! nagyúr)

Ez ugyanolyan szánalmas sz.r mint a Dungeon Keeper mobilos változata. Aki ezt kitalálta az igazán elhúzhatna a francba de semmiképp se ötleteljen.

(#9) alldaybig

alldaybig
(tag)

Ohhh, kár, én a hír címének olvasásakor nagyon örültem, de kár, hogy nem a régi játék egy mobilra való portolásáról van szó, azért ha jön andoidra és free to play lesz akk kipróbálom :)

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#10) batman91

batman91
(senior tag)

Ez egy rakás f*s, már az Online is gyalázat volt, de ez még azon is túltesz. :W

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest"

(#11) blade zte válasza Neoteric (#7) üzenetére

blade zte
(őstag)

Be kéne suvasztani közé ezt a clash of clans féle rajzfilmes "játékot" (akarom mondani fost) is. Nagyon szépen néz majd ki gyűjtőiben. :DDD

Oppo find 7 astro black

(#12) BomiBoogie

BomiBoogie
(SZERKESZTŐ)

Wololo...
legalább a nevet ne használták volna. :W

Még azt sem mondom, hogy érthető, oké, hogy ismert, de nyilván a legtöbb embernek hamar leesik, hogy ez nem az, míg egy teljesen friss nevű játékot többen vennének.

(#13) Blyan

Blyan
(PH! félisten)

Kár érte, az eredeti AoE bitangj jó játék volt, az 1-2-t nagyon élveztem anno kamaszként.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#14) halkow

halkow
(őstag)

hát ez nem a régi kedvenc :O

Alcatel onetouch idol2s the king

(#15) aizen92 válasza BomiBoogie (#12) üzenetére

aizen92
(PH! addikt)

+1
én meg mint egy örült kisgyerek karácsonykor rontok neki a cikknek, főleg hogy pár hete hisztiztem egy AoE portért. De ez csak a nevet lovagolja meg....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#16) Lomha 8V válasza Narxis (#8) üzenetére

Lomha 8V
(PH! addikt)

Szívemből szóltál.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.