Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MadGame

    senior tag

    válasz akos727 #4621 üzenetére

    Én csak fel szeretném turbózni Sanyit (Igen, a gépem. Amikor szakdogát írtam, elszállt a monitor megvilágítása, meghalt, mint Sanyi a ló… innen a név :) Talán Angel-ék még emlékeznek rá tavaly tavaszról :) ) Mostanában játszunk elég rendesen rajta, bár nem mostani játékokkal, csak ilyen Postal 2, Medal of Honor legújabban, ilyesmi. De ha egy kicsit több kakaó lenne benne, akkor újabb játékokat is tudna vinni, ráadásul akkor még az Nvidia is érzékelné az újabb játékokat… állat lenne.
    Szoktam nézegetni a kínálatot, úgy döntöttem, hogy nem tágítok a Lenovo-tól sem laptopban, sem telóban. De mire egy ilyenre (vagy i7-esre, egy 10-essel több) összegyűjtögetnék, jönne ki újabb, jobb stb. És meglátásom szerint valószínűleg olcsóbban kijönne Sanyi felturbózása, minthogy beruházzak egy új gépbe. Pedig micsoda dizájn-ja van, ah… Csak hát a szívem mégiscsak húz a kis G580-asomhoz, annyi mindent éltünk már át együtt :)
    Csak ezért kérdeztem, hogy mennyibe fájna. Lényegi kérdés tehát hogy turbózás vagy új gép érné meg jobban? Jobbak a paraméterei, de na. :) :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák