Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    Ígéretesnek tűnik, meg kell majd nézni.

    4 helyen is rosszul írtad a játék címét. Enderal, nem pedig endereal.

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • Vistaboy

    veterán

    válasz persil #1 üzenetére

    Köszi, kijavítottam.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • persil

    nagyúr

    válasz Vistaboy #2 üzenetére

    A nehrim(et se ismertem, de most a) topikjába beleolvastam és csupa rosszat írnak. Valóban ennyire hibás lenne, vagy csak sikerült kifognom a pórul járt fórumozók hsz-eit.

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • .mf

    veterán

    válasz persil #3 üzenetére

    Én anno nem futottam hibákba, leszámítva a játékot. Letöltöttem, játszottam egy-két órát, töröltem. Nekem nem jött be. Ezt, hacsak nem hallok róla nagyon jókat, már letölteni sem fogom. (Főleg, hogy időhiányban még a Skyrimnek sem kezdtem neki -- bár anno nagyon vártam, de one does not simply walk into Mordor, egy TES játékra egy pár napot egybe áldozni kell, hogy az ember rendesen el tudjon mélyülni benne).

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • Ryder62

    őstag

    Skyrim nagy előnye hogy évek után is jönnek majd ígéretes modok hozzá. :K

  • hunbi

    tag

    Belenézve az előzőbe, nekem elsőre az esett le, hogy jó ég hogy tudtam anno elviselni az obliviont :)

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz persil #3 üzenetére

    Az első verziók eléggé félkészen jöttek ki. A legutolsó viszont már egészen jó. Technikailag és játékmenetét tekintve is. A szerzők olyan irányban módosították az alapokat, amely kevésbé árkádos, jobban hajaz a régi stílusra. Mindenképpen érdemes kipróbálni.
    falijja: A "haldokló PC" előnye: ha a készítők biztosítják a lehetőségét, akkor xarrámoddolhatod. A kekszbox és társai ebből (is) kimaradnak. (No offense)

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

  • HornedReaper

    senior tag

    Németül letölthető, reméljük hamarosan angolul is :DDD

    Keress kínai shopokhoz kuponokért

  • cikasz

    őstag

    válasz HornedReaper #11 üzenetére

    Ez a beszéd! ;]

    Már csak a Magyarításra kell rávenni a morrohun csapatot! Otthonról meg is kérdezem őket! :K

    https://www.facebook.com/groups/775784742804666

  • Jorus

    nagyúr

    Hihetetlen jó ez a játék! :)

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

  • Desy

    tag

    Jelen verzió néhány napja az 1.5.8.0 és most tény szerint próbál jól teljesíteni. Mondható, hogy végre? A korábbiak rengeteg problémával bírtak amit vagy-vagy okok miatt nem javítottak. Eltartott egy darabig... de INGYENES.... bizonyos értelemben. A látványos alkotás talán sokaknak tetszik, de ami azt illeti még most is hozza az Égkoszorú normál változatának bajait. A szaggatást és a vontatott játékmenetet bizonyos területeken. Ajánlom-e? Feltétlenül... hiszen ez is csak egy szórakozási forma és Új játék... a maga nemében igen látványos kialakítással. Sokféle holmi jól funkcionál benne a eredeti és igen csak antik motorról. Miért is ne használnád? A látvány mellett az ismert tárgyak használata izgalmasabban színesíti az eredeti elképzelést. Néhány próbát talán ez is megér...

    Megvallom, nekem kicsit csúnyácskának tűnik a grafika... Nem vagyunk egyformák. Ezt talán azért is mondom, mert a játék a mai videokártyákon se sokkal extrább, mint egy antik kivitelezésűn. A régi géppel rendelkezők ezért remek alkotással gazdagodnak... de az új, mai csúcs masinák tulajdonosai sem kapnak többet sem látványban sem élvezetben a "pénzükért".
    Ami felizgató, hogy nem életszerű egy antik játék fejlesztése. Csúcs elköteleződés kell az efféle mutatványhoz és ahhoz a bátorsághoz, hogy a 64-bit a jövő elképzelése... talán? Vagy sem? A cucc nagy hibája a memória kezelés korlátoltsága és ezt semmiféle beállítással nem tudtam úgy megszüntetni, hogy a futás, folyamatos legyen. Nálam ez... szaggat míg a 64-bit képességű dolgok mesésen dolgoznak.

    A betűformák borzalmasak... mondjon bárki bármit, szerintem elhibázott ez a fajta kalligrafikus kanyargás. A magyar ékezetek mint a legtöbb cuccosban itt is nagyon problémásak ami ugyan némi trükközéssel, itt-ott helyre tehető. De ez az ónémet kalapálás... egyenesen idegesítő. Évekkel korábban megjelent játék... és ami engem illet... hát... örülök, hogy azóta sem állt neki senki a honosításnak valami Madách, Ady vagy Mikszáth antik ómagyar biblia nyelvezeti stílusban angol helyesírással olyantól, aki nem magyar nyelv és irodalmi órákon ült éveken át... és így kapott valami A kategóriás dolgozatot... F helyett... vastagon kipirosítva :W De amilyen a rajongó, olyan az ön-elégedett készítő is... vagy fordítva... :P Emellett a készítői nyelvezet a kevert és a koktél érdekes aromáját hozza ami egy kevésbé figyelmes számára talán érdekes... de egy feliratozást olvasva borzalmas.
    Olvasom az egyik oldalon, hogy előkészített fordító alkalmazással kellett játszani, mert nincs a saját nyelvre lefordítva. Azt gondolom, hogy ha valaki két gépet tud használni a "játék közben", akkor akár a fordítást is elkészíthette volna... "egy füst alatt" és mind ezt laza kényelemmel főként, mert állítása szerint "már sokadjára is végig tolta a játékot". Hát igen... ilyenek az emberek. Megjegyzem a készítői felirat vagy öt nyelvezetből úgy van összekalapálva, hogy keményen csillogtatja a készítői szókincs arzenál skáláját.

    A játékvilág egy picit olyan, mint a földgolyó... nyilván elvonatkoztatott módon és csak a látszat kedvéért. De ahol négy ház az egy város és tíz világváros... ott mi nem a fantázia része? Ahogy minden telepítése és minden végrehajtott változás más és más bajt kreált... éppen úgy rombolta a játékos jó modorát. A buta gép csak egy masina amely esetében elhisszük, midig azonos produkciót hoz tegyünk vele akárhányszor, akármit... és a tények erre rendre rácáfolnak. A sikertelen telepítés mondjuk ritka... de a funkciók működési hibái kissé gyakoribbak mint az elfogadható lenne. Tehát, nullánál több... sokkal... több. De ne feledkezzünk meg arról, hogy ezt a játékot RAJONGÓ csoport készítette és mégis... szinte vetélkedik a profi programozói csapatok munkájával. Azok munkája pedig ... nos ... hemzseg a hibától... illetve van olyan, ami játszhatatlan és senki nem ismeri el a problémát...! Ez itt ingyenes és nem irreális kidobott pénzbe kerül mint a nagy stúdiók használhatatlan dolgai.

    Óóo... és ha nincs meg az eredeti a Gőz kínálatából ahol két játékot kaphatsz egy áráért... na meg még pár kiegészítő alkotást. De ne búsulj. Ha van regisztrálható változatod a "The Elder Scrolls V Skyrim - Legendary Edition" játékból, akkor a Gőz lehetőséget ad az "Enderal Elfeledett Történetek" [Enderal Forgotten Stories] letöltésére a kiegészítőkkel együtt amiket a témájuk szerint külön kínálnak ... természetesen INGYEN. A művészek hatalmasat alkottak a zenei piacon. A játék hangulatát az új dallamkörnyezet jól kezeli és ez remek dolog! Én nem azt mondom jó ez a játék... bár nagyon sok visszajelzés pozitív. Azt mondom, hogy ez is egy játék a maga nemében különc és nagyon sok fantázia van benne. Persze mint a sajt... az én meglátásom az egér nagyon szereti. Vagy sem, mert a macska szereti az egeret. Vagy nem...?

    [ Szerkesztve ]

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

  • Desy

    tag

    A legújabb 1.6.3.0 után kikerült a közönséghez az SSE 2.0.5 változat is. Valamivel jobb az adatkezelés és némileg kevesebb a lehetőség.... már hogyha a korábbi képeket akarná valaki jobb látvánnyal és képességekkel akarja bárki felfrissíteni. De miért akarná? A cuccos más elvre épül és lényegében nem is összehasonlítható. A nagy mértékű javítás és módosítás és finomítás egészen új perspektívákat nyit a talán megismert történet ... előnyére?

    A történethez kevés dolog vehető át a régiségek közül. De vannak újak és vannak modernizált használatóságok. A készítők kiettek magukért. És ez valami olyasmi tény amin nem lehet vitázni .Nagyon sok témát átírta és vagy módosítottak az értelmesebb és használhatóbb stratégiákkal összhangban.
    Mivel senki nem szánta rá magát és ténylegesen túl sok hiba van a játékmenetben részünkről is abbamaradt a játék és abbamaradt a nyelvi-nyelvezeti átírás is.
    Égkoszorú (Skyrim)

    Enderal - Elfelejtett történetek (Forgotten Stories)

    Játékmenet nagyjavítás (Gameplay Overhaul)

    Mivel eddig ezért a produkcióért senki nem tett semmit most közzé teszem a saját állásom. Egyben megismétlem... egy hibás játékot nem feltétlenül élvezetes lefordítani mivel sok esetben ellenőrizhetetlen és még több esetben a megjelenő félreértelmezések / problémák egyszerűen javíthatatlanok.
    Vannak viszont kedvenc és tényleg fantasztikus helyek amik nagyon tetszenek.

    habár a munka önmagában is nagyon élménydús semmiképpen nem árt kissé feltupírozni mindenféle izgalmas kiegészítéssel. A történet is jól elfér egy ésszerű felfedező és kalandozó stílus mellett. Jó magam is inkább a 64 bit rendszer mellett próbálok érvelni annak ellenére, hogy némileg korlátozottabban válik hitelessé a világ mesés környezete és hihetetlenül dús gazdagsága. A látvány és a jobb adatkezelés viszont izgalmasabbá teheti a játékot.


    Ez ugyan nem Enderal... Nehrimese... hanem ZhongYuan. Egy bemutatóra megosztott alkotás ami akár egy mézesmadzag sok mézzel de madzag nélkül. Semmivel nem több mint egy kellemes séta egy településen és a környezeti táj némileg feltárható lehetősége. Nem lényegtelen, hogy ez egy kínai mestermű alfa kiadása amit kiemeltek a környezetből és egy új motorral felszerelve önálló játékká változtattak. A hatalmas tömegek megmozgatásához szükség is volt a változtatásra. Kína új elgondolás. A hatalmas tömegek megmozgatására új lehetőség és eszközkészletre van szükség. A játék egy tényleges csoda lehetőséget és hatalmas világteret ad minden látogatónak.... minden bizonnyal túllépve az 5000 Yuan-t mutató árcédulát hogyha egyszer a sokadalom számára elkészül.
    Megemlítem és ide... ha már egy idegen gondolattal ez a szálat megfertőztem. "Summerset Isles". Sajnos túl sok a hiba benne és nálam... gyakori összeomlásokat produkált. Ez nem jelenti azt, hogy nálad nem fog jól szolgálni és azért sem, mert messze nem használod azokat a kiegészítőket amiket én. A játék csak játék... ami nevel és befolyásol még akkor is vagy is inkább főként akkor, ha az semmi másról nem szól mint ölj, pusztíts vagy gyilkolj!

    Ez így a számomra... lesújtó!

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

  • swedsay

    friss újonc

    Sziasztok, mostmár kijött a magyar fordítás a játékhoz, viszont hiába állítom át, a játék továbbra is angol marad. Tudtok segíteni esetleg?

Új hozzászólás Aktív témák