Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    Utánna olvastam a dolognak a Steam-oldalon, elég elkeserítő a helyzet.

    -2v2 vagyis a "Two headed Giant" játékmód nem lesz benne a játékban, csak 1v1 illetve FFA, ez egy nagyon fontos limitáció, ami a játékosok jórészét érinti, mert a 2HG nagyon népszerű játékmód volt.

    - A 300 lapos dolog sem tiszta. 300 lap nagyon kevés, itt az a gyanú, hogy szettenként lesz 300 lap, amelyből lehet építeni.

    Én elég csalódott vagyok a 2HG hiánya, illetve emiatt a szabad pakliépítés dolog miatt. A játék ezzel nagyon erősen elmegy a normál Magic Online (vagy hogy hívják) irányába, a Wizzard sosem titkolta, hogy a Duels of the Planswalker szériát mint kedvcsináló ugródeszkát szánják a jóval drágább Magic Online játékhoz...

    A probléma csak annyi, hogy aki MtG: DotP-el akar játszani, az nem feltétlenül örül annak, hogy elmegy a pakliépítés nagyon szabad (Magic Online) irányba. Én kifejezetten szerettem az előre definiált pakkli-kereteket, amiből lehetett válogatni, és egyéni arcualata volt az összes paklisettnek

    Nem örülök annak, hogy most egy csomó lappal kell majd pöcsöljek, ráadásul a "HG játékmenet valószínőleg emiatt (ballansz okok) nem kerül bele.

    J.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák