Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    Nekem sem tetszi, ha crypto hülyeséggel kavar Musk. De csak azért, mert én is pazarló és értelmetlen hülyeségnek tartom ezt az egészet, ami folyik.

    Aztán persze lehet fájlalni, hogy ezen a héten éppen nem jött be a piros hetes azoknak, akik öncélú spekulációra fogadnak és tőzsdeszakértőnek hiszik magukat. Nekem jobban fáj az, hogy a valós élet valóban hasznosabb, hétköznapi feladataival összefüggő területein hónapok óta szopatják a gyártók, kereskedők és a lufi spekulálók az eszközbeszerzőket.

    Hogy egy hülye hír után elszállnak az árak, mert rámozdul minden ingyenélésben reménykedő arra, hogy felvásárolja a munkaeszközöket lufifújásra. Aztán meg megy a sírás, ha éppen ők buknak rajta, nem csak a cégek és dolgozók, akiknek megkeserítik az életét már régóta.

    Az űrkereskedelmi crypto pénz kapcsán pedig nem fognak fellázadni a hold- és marslakók, amiért a földieik kontrollálják és manupulálják a lufivalutát? :D Drága ám odaköltöztetni a földinél nagyobb kapacitású számító és tároló farmokat. Ahhoz még a starship flotta sem lesz elég. Pláne, hogy még mindig az az egész alapja, hogy mindig a többieknél nagyobb pélót akar lengetni mindenki a haszon reményében.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák