Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir Gunar

    aktív tag

    Akkor csak magamból kiindulva számolok, én tutira naponta 10x nyitnám min, akkor az 100nap és ebben nincsen a telefonálás benne, ahhoz nem kell.
    A Fold amikor bedőlt a kijelzővel a kiadás előtti napokban történt, ha belegondolunk, akkor már x db-számnak készen kellett várnia a raktárakban szerény tudomásom szerint.
    Akire célzol az 200millával belevásárolta magát egy cégbe ahol ilyen kijelzőt fejlesztenek és az még nem tart ott ahol kellene, ezért nem léptek még. Nekik saját elképzelésük van arról mi a jó és nem adnak ki vmit csak hogy beelőzzenek bárkit. Ott volt a F-ID -juk ami mikor kijött jól használható volt, míg pl pont a másik cégé azonos időben, hát fotóval is átverhető. Ergo azt hogy ki mire vár és ki esik meg ki áll fel, nem feszegetném ezek fényében.
    Szó nincsen párhuzamról, pláne mert az első almás telót mindenki lemásolta anno külsőben, ezt meg lehet nézni hogyan is változtak meg utána minden gyártó okostelói és később is ment a majmolás, mikor kijött a nagyobb teló akkor mindenki elkezdte azt is, ott volt a noccs és az is annyira gázul nézett ki, hogy mindenki lekopizta a következő generációs telókon.
    Nem vagyok fan, csak a telóikat használom, minden más kütyümet más gyártók készítik, de nekem még nem volt velük bajom sem megbízhatósággal, pedig állandóan beta szoftverekkel fut, sem a biztonsággal, sem mással. Ha nem így lenne már régen váltottam volna.

Új hozzászólás Aktív témák