Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz orientcx #22 üzenetére

    "a net követelmény nem igazi kifogás. Egyrészt gondolom napi rendszerességgel nálad sem halálozik el a net"
    Nem, de ilyen alapon ha egy játékban a minimum fps 5, a maximum meg 100, akkor ugye ne zavarjon senkit a szaggatás, mert nem mindig van ám 60 alatt, tehát átlagban akár folyamatosnak is tekinthető. :D

    "Ez esetben rossz hírem van. Te gyak minden új játékról le fogsz maradni"
    Nem, csak az ilyen önfejűekről. GTA5-öt pl. tudom warezban is tolni. Fent van a doboz a polcon, de nem azt használom, hanem a problémamentes verziót. Végülis a jogot vettem meg a használatra, nem a másolásvédelmi szopórollert. Találjanak ki olyan másolásvédelmet ami nem az én használati jogomban korlátoz, vagy nem kapnak pénzt. Ez olyan mint a saját lakás vs albérlet. Az albit sosem fogod a sajátodnak érezni, pedig ott is ugyanúgy tartózkodhatsz, ha fizetsz érte (és amíg a főbérlő ki nem dob). Én fizetni csak olyan dolgokért vagyok hajlandó, ami az enyém lesz (tudom, használati jog, de az korlátlanul).

    Az online mánia már lezajlott a dio2-nél, az elején azt hiszi az ember hogy jó móka, aztán rájön hogy igazából senki se akkor ér rá amikor te, ha mégis, max botozni lép fel (mert már ő is unja), idegenekkel játszani meg igazából szabadrablás, elvárják hogy te húzzad őket, ha nem csinálod elég gyorsan, már lépnek is ki. Na ezért nem kell online. Offlineban én döntöm el melyik patchet rakom fel, ha nem tetszik, nem frissítek. Dio2-ben ugye minden patchnél kezdhetted újra, mert mindig szétkúrták ami addig jó volt, offlineban ugye ilyen nincs. Meg olyan se hogy a kiadó úgy dönt már nem kifizetődő, ezért lekapcsolja a szervert, pl. Ultima Online. Az én gépemet max én kapcsolom le.

    Az Elitenél se indokolja semmi hogy online legyen, az 1. rész se kért netet. Igazából azért bosszantó, mert amúgy játszana vele az ember, de nem így.

Új hozzászólás Aktív témák