Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Dr. Akula #19 üzenetére

    Bocs, nem akarok bele vau-vau, de a net követelmény nem igazi kifogás. Egyrészt gondolom napi rendszerességgel nálad sem halálozik el a net, de ha már itt tartunk, nekem pl van egy usb mobilnet-em is. Nem a játék miatt, hanem hogy bárhol tudjam használni a laptopon a netet, azonkívül néha nálunk is van hiba, vagy karbantartás, és olyankor arról megy az asztali gép. Az egész pár ezer Ft. Az ED adatforgalma meg elég csekélynek mondható, bőven belefér a normál keretbe a rendes hálózat pótlása.
    Én sokkal inkább úgy látom, hogy te valamiért eldöntötted, hogy "Ez már nem a régi cd-s dvd-s korszak -
    Épp ez a probléma. Anno nem kényszerítették ilyesmire az embert."

    Ez esetben rossz hírem van. Te gyak minden új játékról le fogsz maradni, és az internet "retro bazárjában" vadászgathatsz magadnak 386DX40-es gépet, és tolhatod a System Shock 2-t(hogy én azt hogy imádtam :K)
    Én sem játszottam soha on-line játékot(a Call of Juarez-t leszámítva), és ha választhattam volna, én is az off-line verziót választottam volna, de hamar beleszoktam, és ma már akkor sem mennék vissza, ha lehetne.
    Persze ha te eldöntötted, hogy nem, akkor te tudod(azt viszont nem, hogy miről maradsz le) :)

    Vesa - Látom, te itt is hozod a formád ;)
    Csak egy rövidke megjegyzés, a kötekedés szándékától mentesen: Olyan dolgokat hiányolsz az ED-ből, amik nem azért nincsennek benne, mert tohonyák a fejlesztők, hanem mert ez nem az X széria. Az ED nem hiányos, hanem más. De ha már itt tartunk, egy erős FPS részt, vagy a légkörös leszállást pl joggal hiányolhatnád(mert én nagyon).
    De mindenesetre téged sem áll szándékomban meggyőzni, az hogy neked mi tetszik, vagy mi nem, azt te tudod, de az egy egyszerű tény, vastagon játszottál annyit, hogy bőven megérje az árát(még ha le is vonjuk belőle azt az időt, amit bosszankodással töltöttél :K)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák