Új hozzászólás Aktív témák

  • ooooobi

    senior tag

    válasz Dr. Akula #13 üzenetére

    Ezelött 10 évvel még megértettem volna ezt a hozzáállást de 2018-ban ez már nonszensz. Ha kimegy az áram akkor meg nem csak a netkapcsolat miatt nem tudsz játszani, hanem a gépet se tudod benyomni. Ok ha van laptopod akkor játszhatnál, da akkor mondhatjuk, hogy max megosztod telórol a mobilneted :) Ez már nem a régi cd-s dvd-s korszak.

    Egyébként igaz, hogy egy nagy grind a játék, de istenem, ha minden hajót rögtön meg lehetne venni akkor2 hét múlva otthagynám az egészet. Én még a legelején vettem meg elég sokat is toltam, kereskedelem, aztán harc végül pedig a felfedezés le tudott kötni hónapok óta nem vettem elö, már az engienereket se tudom, hogy mik. Valahol felfedezés közben hagytam abba, mármikor folytathatom onnan, mondjuk ezek a nagyobb frissitések ilyenkor lehet sok bosszúságot okoznak, mert azt mondják elvesznek a le nem adott küldetések, felfedezett rendszerek. Ez tényleg nagyon rosz emiatt hatalmas negatív pont nekik, mivel van hogy több órányi játékidöre van az ember a legközelebbi lakott bolygóhoz. De ennek ellenére is ajánlom a játékot, egy akcióban érdemes lehet rá beruházni.

    [ Szerkesztve ]

    https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

Új hozzászólás Aktív témák