2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Access, Gamepass, PS+, Gold, uPlay+....gimmi moor tájm plíz :O :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) l.skywalker válasza Sirandrish (#1) üzenetére

l.skywalker
(veterán)
LOGOUT blog (1)

Időgépet kéne inkább lízingelni :D

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

(#3) Sirandrish válasza l.skywalker (#2) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Adjál linket :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) l.skywalker válasza Sirandrish (#3) üzenetére

l.skywalker
(veterán)
LOGOUT blog (1)

www.idogep.hu

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

(#5) Sirandrish válasza l.skywalker (#4) üzenetére

Sirandrish
(titán)

:C

(#6) jarnyz

jarnyz
(junior tag)

Regisztráltam rá, amint lehetett. Állítottam be bankkártyát.
Most is próbálom megigényelni, de az utolsó lépésnél 404 errort dob.

Másnál jó?
A címsávban en_ZW-t ír...

ui:
Kliensben ezt dobja:

"Seems this is not the store dedicated to your territory.

To purchase a subscription you must be visiting the store
dedicated to your country."

Valamiért ez a szmötyi azt hiszi hogy zimbabwei vagyok? (Madzsar ip címről nézelődök.)

(#7) oriic :R oke, köszi az infot

[ Szerkesztve ]

(#7) oriic válasza jarnyz (#6) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Technikai gond. Valakinel megy masnal nem sajnos. Allitolag javitottak de ugy tunik gyakorlatilag megsem.

Live-Die-Respawn

(#8) m0py

m0py
(tag)

Nekem nem sikerult beloni. Az meg oke hogy meg kell adni az adataidat, de miutan beirtam a bankkartya adatokat, es leokeztam, nem tortent semmi. Ha meg paypalt valasztok ki, akkor csak azert is penzt akar levonni. Well done, Ubi.

Software is like sex.. it's better when it's free!

(#9) Scholes9 válasza Sirandrish (#1) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Igen, már ez a legnagyobb “gond”. Bár az a helyzet, hogy nem nagyon van olyan Ubi játék, ami érdekel, így több idő marad más játékokra :)

(#10) jarnyz válasza m0py (#8) üzenetére

jarnyz
(junior tag)

Nekem is hibára fut (vbankkártya), de az 1€-t levonta már :D

(#11) Sirandrish válasza Scholes9 (#9) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Eddig is több száz olyan játékom volt aminek még a közelébe se tudtam érni, de most ezekkel a párszáz forintos előfizukkal meg...jézusom :C

(#12) Anonymus23

Anonymus23
(veterán)

Nem lenne ez rossz, de szerintem a díj egy kicsit túl van lőve, az 1 hónap alatt kitolom ami érdekelt volna, és talán majd lesznek akciók, mint az xbox live-nál...

Szerintem az MS rájött a régi igazságra, hogy sok kicsi sokra megy, és többet a millió kis apró befizetéssel előrébb vannak mint a kevesebb nagyobbal...

;) - The Power of the Ligth Side

(#13) Raysen623 válasza l.skywalker (#4) üzenetére

Raysen623
(addikt)

You made my day. :DD :C

(#14) Anonymus23

Anonymus23
(veterán)

Én anno regisztráltam, amikor jött erről a levél, de most a kliensben "újra elő kellett fizetni", viszont itt meg érdekes dolgot ír, mert 1 EUR/hó, amit ír, de ismerve az Ubit, ez is valami bug lesz csak :(

Ehhez képest a cikkben meg 15 EUR/hó van...
12 EUR/évet még talán be is vállalnék... ;]

[ Szerkesztve ]

(#15) oriic válasza Anonymus23 (#14) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Pedig az oldalon is 15 euró van. (Ha meg rákattint az ember akkor 1 euró. :D)

Közben a fizetésnél meg:

"If my order contains a Uplay+ subscription, I authorize Ubisoft to charge me the Uplay+ fee (currently 14,99€) each month, until I cancel Uplay+."

:C

Live-Die-Respawn

(#16) ImpersonatoR

ImpersonatoR
(őstag)

Továbbra sem engedi, illetve működik.
Van bárki akinek itthonról sikerült "előfizetnie" ?

404 - Page not found

Oops! This page doesn't exist!

Are you in HU?

Please visit our IE store in order to make your purchase from HU.

[ Szerkesztve ]

(#17) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Kicsit pontosítottam a hírt, mert Ubisoft megint kavar. Szóval a lényeg, hogy mégsem teljesen free a free trial, hanem 1 eurót kell fizetni (Ez egy próbaterhelés, hogy valós adatokat adunk-e meg), majd utána lehet használni a szolgáltatást. Az 1 eurót valamikor visszautalják nekünk.

A 404es hibakódra még nem találtam megoldást. (Well done Uborkasoft, well done... )

Live-Die-Respawn

(#18) wjbhbdux válasza ImpersonatoR (#16) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

uplay kliensben csináld ne a weboldalon

(#19) oriic válasza wjbhbdux (#18) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Yup, ott megy, de kéri az 1 eurót. :D

Live-Die-Respawn

(#20) Scholes9 válasza Sirandrish (#11) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Nálam is hasonlóan van, de igyekszem most már vissza fogni magam :D Olyan játékok várnak végigjátszásra, mint pl. az RDR2, Nioh, Astro Bot, Hellblade, Shadow of the Tomb Raider, Gears of War 4, Halo 5, Master Chief Collection stb. :D

[ Szerkesztve ]

(#21) Anonymus23 válasza oriic (#19) üzenetére

Anonymus23
(veterán)

Kérni kérte, de nálam pl nem vette le a pénzt, pedig be is kellett logolni a PP-be (amivel már sokszor vásároltam náluk) pedig 31 játék van (többségében fizetős játékok, Uplayen megvéve egy jó részük) az accounton, de azért igazolnom kellett magam.
No comment... :DDD

(#22) ImpersonatoR válasza wjbhbdux (#18) üzenetére

ImpersonatoR
(őstag)

Mind1, hogy kliensből csinálom van honlapon egyik helyen sem működik nálam.
A leggagyibb hogy van elmentve bankkártya a profilhoz és rögtön mind a két helyen úgy kezdi, hogy adjam meg a kártya adatokat mint ha nem is lenne elmentve.
A shop ban persze venni lehet minden mást.

[ Szerkesztve ]

(#23) Sirandrish válasza Scholes9 (#20) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Egy hét is kevés lenne hoyg felsoroljam mi vár végigjátszásra. Pár napja végeztem a Controllal, most a Blair Witchet tolom, aztán meg majd húzok a kalapból :DDD

Amúgy neked, ha már GoW 4...most jön az 5 :C

(#24) laceszgamer

laceszgamer
(addikt)

XO játékain sem sikerült még végigrágnom magam, ez majd utána valamikor. :D Bár ami érdekelne AC és FC részek azok megvannak úgy is :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25) HELLAFLUSH

HELLAFLUSH
(aktív tag)

15€/hó szerintem kicsit sok a többihez képest (EA Access, GamePass)

(#26) wesder válasza HELLAFLUSH (#25) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Úgy, hogy itt megkapsz minden DLC-t is? GamePass Ulti is 15$.
EA meg 10$ de ott csak az alapot kapod.

"If it took more than one shot, You weren't using a Jakobs"

(#27) yozsee11 válasza wesder (#26) üzenetére

yozsee11
(aktív tag)

Az Origin Access Premier is havi 15 €, és amiket néztem játékokat most vagy az Utlimate/Deluxe verziót kapod, esetleg még annál is többet (pl. FIFA, NFL, Battlefield, Anthem is mind ilyen, FIFA, NFL esetében többet kapsz előfizetéssel, mintha a 80 € változatot veszed - igaz csak "meglepetés mechanikákkal" több).

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#28) Neurotoxin válasza ImpersonatoR (#16) üzenetére

Neurotoxin
(senior tag)

Kicsit olyan érzésem lett, mint mikor gyerekkoromban néztük a Pro7-en a televíziós vásárlást és az "ostblock/eastern bloc" országai kivoltak szürkítve/satírozva a térképen....

Bár miért is vagyok meglepve, abszolút nem vagyunk piac egy Ubisoftnak.

Ettől függetlenül remélem menni fog, hellyel-közzel szeretem az Uborkasoft játékait.

"Fly down to the beach, have a nice cold beer and just enjoy the day" Jokke Sommer .::. Within Temptation .::.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.