Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz sirszevenap #34 üzenetére

    Nem vagyunk egyformák.
    Leírtam egy dolgot amit, Te nem tettél volna meg.
    Te mindent tökéletesen csinálsz? De komolyan?
    Azt meg ne írd, hogy tisztelsz, mert nem tisztelsz, ha így letámadsz... Ha tisztelnél akkor megköszönted volna a segítséget és jelzed, hogy nem jó, de nem hordasz le azért, mert máshogy intéztem valamit amit Te nem így tettél volna meg.
    Igen alapvetően nem tudtam pontosan, hogy mit és hogyan kell csinálni. De el is ismertem.

    Nekem nem érdemes semmit mondani? De érdemes, csak nem támadólag kell fellépni...
    Nehogy már még kikiáltsál közellenségnek, mert leírtam egy rossz leírást ami után, nem tájékozódtál a topikban rendesen és belefutottál abba, hogy nem jó. Őszintén kérdezem.. Mi van az bnet accodon ami megérte azt, hogy egy ilyen beszélgetést kezdeményezz?

    A másik... Ha az OW topikból szerinted ilyen jól ismersz, akkor meg főleg nem értem, hogy miért adtál egy szemernyi hitelt annak a leírásomnak.. Ráadásul már elég régóta az OW topik közelében sem voltam mint ahogy az Overwatch-al sem játszottam mostanában szinte semmit.

    Szóval nem értem a vergődésedet.

    És kérlek még egyszer ne írd le, hogy tiszteled a jó szándékomat, mert attól még nem lesz hihetőbb... Köszi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák