2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

(#1) 30z.Samu

30z.Samu
(nagyúr)

Momentán annyi minden van, amivel tudok játszani, hogy annyira nem is bánom.

Sic Parvis Magna

(#2) laceszgamer

laceszgamer
(addikt)

Valahogy így vagyok vele én is, az év vége mindig annyira erős, hogy az embernek ideje sincs mindenre amit kipróbálna.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#3) Scholes9

Scholes9
(nagyúr)

Na baxxameg :((( :O

(#4) McW1

McW1
(tag)

Affene, ez rossz hír... :( igaz ugyan, hogy év végi dömping van, de kevés a minőségi cucc. Elfért volna még uccsó nagy záró címként év végére

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#5) Pinky Demon

Pinky Demon
(addikt)

Vajon mi lehet az, amiről csak most derült ki 1 hónappal a kiadás előtt, hogy még fél évet halasztani kell...
Ez se most derült ki, ezt már legalább fél éve tudhatták, hogy nem lesz meg időben, mégis vártak az "utolsó" pillanatig

[ Szerkesztve ]

(#6) ribizly

ribizly
(veterán)

Szomorú, de inkább legyen így. Addigra talán a legtöbben már végezni fognak a Last of Us II-vel is és akkor nem nagyon lesz gond az eladásokkal. ;)
Arról meg nem is beszélve, hogy legyen csak szépen kipolírozva a game, valamint tegyenek bele valami értelmes multiplayer-t is, mert amit abból eddig láttam nem volt meggyőző...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•| [Eladó] DXRACER Drifting | fekete szövet | OH/DF91/N |•|

(#7) 30z.Samu válasza Pinky Demon (#5) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Simán benne lehet az is, hogy nem akarják a CoD-dal összeereszteni, nehogy kevesebb jusson a tortából.
De csak hangosan gondolkodtam.

Sic Parvis Magna

(#8) gbors válasza Pinky Demon (#5) üzenetére

gbors
(nagyúr)

Az, hogy a készítők mit tudnak, és hogy a menedzsment mint gondol, az néha köszönő viszonyban sincs egymással :) Gyanítom, hogy fáj nagyon az ünnepi szezon kihagyása, próbálták ezt megoldani, amíg bármi minimális esély volt rá, csak nyilván még olyan állapotban van a gém, hogy egy hivatásos béta-tesztelő bottal sem piszkálná meg, a bug burndown meg még csak nem is lefelé tart :DDD

"Armour... is part of a state of mind... in which you admit the possibility... of being hit."

(#9) Hopkins95 válasza gbors (#8) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Én azt mondom, inkább napolják el a megjelenést, mint hogy ilyen Early Access stádiumba kierőltessék az ünnepi szezon előtt mint az EA a Battlefield V-öt. :U Én komolyan még örülök is neki, hogy elnapolták. A sok megjelenő cím között elveszett volna most.

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#10) laceszgamer válasza Pinky Demon (#5) üzenetére

laceszgamer
(addikt)

Egy hónappal a megjelenés előtt már aranylemezen szokott lenni egy játék, tehát valszeg ezt már előbb is tudták, hogy nem lehet tartani, vagy nem akarják azt a megjelenési dátumot.
Hogy valóban technikai oka van, vagy épp üzleti, az viszont valszeg enm fog kiderülni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) 30z.Samu válasza laceszgamer (#10) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Mondjuk egy Doom-ra megéri várni. :)

Sic Parvis Magna

(#12) laceszgamer válasza 30z.Samu (#11) üzenetére

laceszgamer
(addikt)

Csak a Bethesda nehogy alkosson megint. :D Amilyen jól elkapták pl a Wolfot is a Youngblood annyira lett gáz, mondjuk az előzetesek alapján itt talán még nincs e z a veszély.

(#13) gbors válasza Hopkins95 (#9) üzenetére

gbors
(nagyúr)

Egyetértek, de én könnyen pofázok, nem vagyok pénzügyes, hogy szívrohamot kapjak a bevételi görbe változása miatt :D

"Armour... is part of a state of mind... in which you admit the possibility... of being hit."

(#14) Norb79 válasza 30z.Samu (#11) üzenetére

Norb79
(aktív tag)

De nem 'örökké'. :D

(#15) meinmaurer22 válasza Pinky Demon (#5) üzenetére

meinmaurer22
(tag)

Na ez az, legalább már a quakeconon mondhatták volna.
Már alig volt 1 hónap, erre képesek majdnem a fináléba közölni? Óriási csalódás.... :(((

AMD RYZEN5 2600 - Gigabyte AX370gaming3 - 2x8Gb KingstonHyperx(3200mhz) - RadeonRX580 OC pulse(8gb) - DeepCool Kendomen TI ház -FSP Hexa85+ 550W. Csak a DOOM.

(#16) Ragnar_

Ragnar_
(őstag)

Ha ez kell ahhoz, hogy a lehető legoptimálisabban jelenjen meg ám legyen. Mondjuk eléggé beterveztem idén novemberre, de azt a néhány hónapot már kibírom főleg, hogy az előző rész bármikor újrajátszható.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#17) san01 válasza 30z.Samu (#7) üzenetére

san01
(addikt)

Megtudták, hogy jön a RDR2 PC-re. :D Amúgy biztos üzleti érdek áll a háttérben. Nem 1 hónappal a megjelenés előtt szokták kitalálni, hogy fél év csúszásban vannak. (Ha mégis, akkor szar a menedzsment) :D

OP 7 Pro | Origin: Captain_Adamica

(#18) Segal válasza san01 (#17) üzenetére

Segal
(addikt)

Ez elég valószínű de akkor is roppant hülye időpontot sikerült találni mert jövő év áprilisában meg cyberpunk2077 megjelenés ami semmivel sem lesz kisebb mint az rdr2.
Ja és persze elmehetnek a p*csába :W

(#19) exedoc

exedoc
(aktív tag)

WTF? Má' úgy köllött mind az oltárra a terittő erre neh.. Pedig még rajzoltam is hozzá :((

[ Szerkesztve ]

(#20) xeon forever válasza exedoc (#19) üzenetére

xeon forever
(senior tag)

Meg jo hogy nem nyomtam a preorderre....Igy most lesz masra Zsé. Csak mi fogja kitölteni az űrt Márciusig?

MAIN QUEST LINE: DELL WORKSTATIONS T5810 2xT3600 T1600 RouterBOARD 750G r3 RouterBOARD RB260GS 3Com Switch 4800G RETRO Cuccok:GIGA P45UD3R+Xeon e5430@3.73GHZ ://www.passmark.com/baselines/V9/images/126668301354.png

(#21) Apollyon

Apollyon
(Korrektor)

Még jó hogy nem rendeltem elő 90 eurós árért a "maxos" year one pass pakkot még júniusban, mert akkor most nagyon anyáznék. :D

De fél év elég sok idő, itt már szerintem elvárható hogy ne legyenek zero day bugok, főleg hogy nem egy indie cégről beszélünk...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#22) ribizly válasza xeon forever (#20) üzenetére

ribizly
(veterán)

RDR2? Cyberpunk?
De, ha FPS kell akkor meg ott van a CoD.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•| [Eladó] DXRACER Drifting | fekete szövet | OH/DF91/N |•|

(#23) keldorpapa88 válasza Pinky Demon (#5) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Túl erős mezőny.
RDR2 PC, Jedi Fallen Order stb. meg eleve erős október van előtte.

(#24) 30z.Samu válasza exedoc (#19) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

A terítőhöz vagy az oltárhoz? :D

Sic Parvis Magna

(#25) melega válasza 30z.Samu (#11) üzenetére

melega
(senior tag)

Inkább legyen jó, mint félkész. Habár 2018-ban a Metrónál is ez volt azért nem akarták év végén kiadni, mert nem akarták hogy az év végi dömpingnél elvesszen a játék meg bekavarjon más eladásokba.

[ Szerkesztve ]

(#26) gbors válasza Apollyon (#21) üzenetére

gbors
(nagyúr)

A 0-day patch-ek és az első pár hét vásárlóinak ünnepélyes felvétele a béta-tesztelő csapatba nem jellemző az indie fejlesztőknél :)

(#27) oriic válasza keldorpapa88 (#23) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Tavasszal/év elején még több játék lesz.
:DDD

Cyberpunk
DOOM
Watch Dogs
The Last of Us
Final Fantasy VII
Avengers
Gods and Monsters
System Shock Remake
Vampires: Bloodlines 2

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#28) cskamacska válasza ribizly (#22) üzenetére

cskamacska
(addikt)

"De, ha FPS kell akkor meg ott van a CoD."

Nem kéne így sértegetni az egybegyűlteket. :DDD :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#29) Apollyon válasza gbors (#26) üzenetére

Apollyon
(Korrektor)

Hallottál már a No Man's Sky-ról? ;] Egyik kedvenc játékom amúgy.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#30) gbors válasza Apollyon (#29) üzenetére

gbors
(nagyúr)

Persze, de nem is azt mondtam, hogy nem létezik, hanem azt, hogy nem jellemző.

(#31) ribizly válasza cskamacska (#28) üzenetére

ribizly
(veterán)

Jól van na. :DDD

(#32) Bale_E

Bale_E
(őstag)

Hát azért a babaarcú Jedy fallen order nem hiszem, hogy nagyon befolyásolta volna a doom eladásait. RdR2 inkább...

https://www.twitch.tv/m0h0senator // Cyberpunk 2077 - 2020/04/16

(#33) Hopkins95 válasza oriic (#27) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Őszintén?
Ebből csak a Last of Us 2 meg a Cyberpunk ismerős számomra, a többit max csak hírből hallottam innen meg igazából nem is érdekelnek. A Last az előtte, a Cyberpunk meg utána levő hónapban jelenik meg úgyis, úgyhogy aligha tesz keresztbe a Doomnak. Ja és Lastot csak az tudja majd úgyis venni, akinek Playstationja van, szóval...

Ilyen Gods and Monsters szerű mesejáték vagy Avengers meg nem tudom elképzelni, hogy ártson az eladásoknak. Szerintem azok teljesen más publikumnak készülnek. Final Fantasy VII szintén.

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#34) Z10N

Z10N
(addikt)

Kis extra idore?! Ez egy harmad ev. Ha az id ilyet lep az utolso pillanatban akkor ott valami komoly gond van.

Raadasul tavasszal jon a Cyberpunk is :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#35) keldorpapa88 válasza oriic (#27) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Ebből csak a The Last of Us 2, Cyberpunk 2077 érdekel. Na meg a Doom: Eternal

február: The Last of Us 2
március: Doom: Eternal
április: Cyberpunk 2077

Marad idő mindenre. Ősz sokkal sűrűbb.

[ Szerkesztve ]

(#36) Jhonny06 válasza keldorpapa88 (#23) üzenetére

Jhonny06
(addikt)

A Jedi Fallen Order minden, csak nem erős. Októberben meg kb. csak a COD jön, ami említésre se méltó.

[ Szerkesztve ]

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#37) meinmaurer22

meinmaurer22
(tag)

Nem rég volt egy hír, arról,hogy valamelyik Marty vagy Hugo mondta interjúban,hogy ez lesz az id legjobb játéka, nagyot fog ütni... Elég magabiztosan jelentették ki. Akkor nem értem,hogy mért ilyedtek meg az őszi dömpingtől....
A Doom rajongókat úgysem fogja ez a cowboyos hülység,meg a SW eltántorítani. Aki megakarta venni a Doom eternalt az már megvette,illetve megfogja venni, aki meg nem akarja az úgy sem fogja....

[ Szerkesztve ]

AMD RYZEN5 2600 - Gigabyte AX370gaming3 - 2x8Gb KingstonHyperx(3200mhz) - RadeonRX580 OC pulse(8gb) - DeepCool Kendomen TI ház -FSP Hexa85+ 550W. Csak a DOOM.

(#38) exedoc válasza 30z.Samu (#24) üzenetére

exedoc
(aktív tag)

Ha valakit érdekel itt megnézheti:

https://www.artstation.com/artwork/A9nYPN

(#39) keldorpapa88 válasza Jhonny06 (#36) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Kinek mi, ízlés dolga.
The Outer Worlds van még nekem októberben.

[ Szerkesztve ]

(#40) oriic válasza exedoc (#38) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Wow, ez bizony nagyon jó lett. :Y

Live-Die-Respawn

(#41) 30z.Samu válasza exedoc (#38) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Ez qrva jó! :Y :C

Sic Parvis Magna

(#42) exedoc válasza 30z.Samu (#41) üzenetére

exedoc
(aktív tag)

Köszi-köszi. Rajzolom már a következőt holnap.

(#43) zoo8800

zoo8800
(addikt)

Francba, pedig ezt nagyon vártam. A 2016-os DOOM hozott vissza az FPS-ek világába úgy 5 év kihagyás után...

"nagyon best buy vétel"

(#44) myckey válasza Jhonny06 (#36) üzenetére

myckey
(addikt)

Ez mondjuk rohadtul szubjektív.....

De sztm a DOOM rajongókat különösebben nem hatja meg a Fallen Order, meg más sem.
Nekem például mindkettő biztos vétel. Nagyon nem izgat, melyik mikor jelenik meg.

De ott van Októberre a RDR 2 és a COD is érdekel.
Hogy a PS4 es Death Strandingot ne is említsem......

(#38) exedoc

Gratulálok.
:R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.