Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulasoft

    őstag

    A sok emberkének ajánlom, hogy mielőtt hülyeségeket írna a VR-ról, menjen el egy VR terembe, fizzessen be egy órára, és utána mondja, hogy mostantól 4k-s monitorra gyűjt és nem VR-ra! Nekem még tavaly nyáron lett meg a valve index, mert előző télen céges karácsonyi partyban volt 2 óra VR! Belenéztem, ledöbbentem, (pedig azok még a régi htc-k voltak) és akkor eldöntöttem, hogy nem költök monitorra. Tavaly nyár óta, itthon nem ültem le monitor elé játszani, annyira szánalmas a vr-hoz képest. Céges LAN partyn is csak ímmel ámmal játszottam, annyira szánalmas a VR-hoz képest. Átlag napi 2 órát játszom (van hogy egyáltalán, van, hogy 4-5 órát egyhuzamban. Ha nem lenne VR tartalom, akkor halálra unnám magam, vagy visszakényszerülnék a monitor elé. (Most tervezem, hogy leülök az asztalhoz, de azt sem a monitor elé, mert Elite Dangeroust fogok játszani, talán a héten megjön a Thrustmaster - T.Flight Hotas X, tehát az is VR lesz)
    Nézzetek bele egy szemüvegbe egy VR teremben, és rájöttök mit ír az a sok ember akinek van vr-ja. Vakoknak magyarázzuk a szineket! Nem elérhetetlen (talán most a koronavírus miatt lehet hogy az) egy VR terem.
    Nem lehet sem valve indexet (2 hónap a szállítás a megrendeléstől) sem oculust kapni. A quest most okozott kellemes csalódást, 150.000-ért vettem, most eljutott odáig, hogy kábel nélkül egy i5 4590-en egy sima 1070-es kártyával vezeték nélkül tudtam vele tolni a steames játékokat. Sok fú de drága ember, meséljétek már el, hogy milyen gépen toljátok a legújabb játékokat, mert biztos az előbb leírt kombó fel árban van egy mai gamer gépnek. Drága a vr, mikor egy retkes videókártya 1080Ti 180.000 körül van, vagy 2070 super 200.000Ft. A 2080-ró meg a 2080ti-ról inkább nem is írok, mert az utóbbi 450-500.000 forint, Veszel csúcs gamer gépet 1 milla alaphangon, és akkor ehhez egy szemüveg 150.000-ért sok? (egyébként pont a quest az, amihez még sem kell, úgy kevesebb a játékkínálat,de megúszol egy gép vásárlást/bővítést (később úgyis be fogsz ugrani egybe, mert úgy elvisz a vr).
    Mi menden nap kiszakadunk a valóságból pár órára, mi nem vagyunk bezárva egy lakásba, bejárjuk a világot, körbenézünk a grand kanyonban, idegen világokban idegen lényekkel harcolunk, és mindezt nem egy sik lap előtt ülve, hanem teljes 3d-ben.
    De ti csak szajkózzátok, hogy a VR drága meg halott.

    Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

Új hozzászólás Aktív témák