Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dester31

    tag

    Nem tudom, ki írta a cikket, de ne engedjétek még egyszer billentyűzet közelébe. Régen botrányosan szar volt a PH cikkjeinek a színvonala, évek hosszú munkájával sikerült a renomét helyrehozni, de most nagyon deja vum van.

    A VR köszöni, él és virul. Csak az ismerősi körömben több eszköz van (egy HP MR és egy Valve Index, nekem egy Rift S), és rohadtul senkit sem érdekel, hogy picit látszanak a pixelek. A HL Alyx grafikája szerintem szuper, és nem csak a VR játékok között, bár persze ha az "újságíró" csak megy ész nélkül, akkor nem veszi észre a nüanszokat. Én közel hajoltam szinte mindenhez, még a feslett papírdarabot is próbáltam letépni a falról. Nem vagyok elájulva, de rengeteg kidolgozott apró részlet van, a grafika - ahogy írtam - abszolútértékben is jó, VR-ban meg pláne pofaleszakadós. Nem azért írom ezt, mert tegnap jött meg a VR és még el vagyok ájulva az újdonság varázsától. Akkor vettem meg, amikor bejelentették a HL Alyx-et.

    De szoktam végezni kísérleteket is. Jöttek hozzám nemcsak VR, de gamerszűz emberek is (még a karanténos időszak előtt), és tippeljetek, hány ember panaszkodott, hogy "de pixeles"? Így van: zéró.

    Összegezve: ha az embernek nincs VR-ja, akkor buborékban él. Abban a buborékban, hogy nincs senkinek, a játékok szarok, és amúgy is a burzsujok kiváltsága. Aztán vesz egy VR-t, és hirtelen kitárul előtte a kontent és megjelennek azok az emberek is, akiknek van VR-ja. Kábé mint a "terhes nő" szindróma. (Akinek nincs meg: amikor terhes az ember vagy a felesége, akkor hirtelen az utcán mindenhol terhes nőket lát, míg korábban szinte észre sem vette őket.)

    Azt hiszem túlragoztam... aki akarja, érti így is.

    Des

  • Dester31

    tag

    válasz andor80 #55 üzenetére

    Az Oculust 140+postáért vettem. Fullosnak érzem attól még, hogy nincs hozzá bázisállomás, de nem is érzem a szükségét, mindig látja a kontrollereket. A gyenge minőséget meg definiálhatnád, szerintem nem az.
    Van hozzá tartalom is bőven, ahogy tobias88888 le is írta.

    Összegzem: az a különbség kettőnk között, hogy nekem van VR-om, neked meg savanyú a szőlő valami oknál fogva (nincs VR, nincs erős gép, nincs pénz, mindegy is), ha jól sejtem.

    Des

Új hozzászólás Aktív témák