Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Raymond #92 üzenetére

    Na ezen jót derültem! És milyen igaz egyébként! :D

    (#91) Callisto: Ő nem VR fanboy, hanem VR felhasználó.

    (#94) Samott: Mert netto butaság. Mi akik már évek óta használjuk a technikát, láttunk és tapasztaltunk több eszközt is. Látjuk a fejlődést és látjuk a terveket, közben a megvalósult szoftver és hardver termékeket. Egyre több AAA cím jelenik meg. Egyre jobb hardverekről jön pletyka, majd bejelentés és végül megjelenés. Az egyik legnagyobb probléma a VR területén jelenleg: a VR eszközök készlethiánya. Ezt azok akiket nem érdekel nem tapasztalják: Valve index nem volt kapható majdnem fél évig, az után is egy nap alatt elfogytak a raktárra került Indexek. Az Oculus Quest folyamatosan hiánycikk már több, mint fél éve. A Rift S a HL Alyx bejelentés óta. Egy-két webshopban néha megjelenik egy adag Rift S, tart max egy hétig aztán ismét heteket kell várni az újabb készletekre.
    Ezt nem én találtam ki. Ez nem Magyarországon van így. Ez a világon (USA-t annyira nem követem, de az EU-ban 100%) így van.

    Akkor ezen tények ismeretében teszem fel a költői kérdést: a 3D TV-ket is így kapkodták a polcokról, hogy minden gyártó minden terméke úgy fogyott, hogy hónapokig nem lehetett kapni őket mikor pedig beérkezett a raktárkészlet azt 1-2 nap alatt lecsupaszították a vásárlók?

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák