Új hozzászólás Aktív témák

  • Noukoum

    veterán

    válasz arn #37 üzenetére

    Hát oké, csak ezt kihagytad a abból a hozzászólásból így már majdnem olcsóbb a konzol.. De csak majdnem :D

    Kezdjük azzal hogy pc-t és konzolt sosem bölcs dolog összehasonlítani, nyilván nem célom a cicaharc elindítása.

    Egy 1080p60fps konzol megvásárlása már több pénzbe kerül mint ez az előfizetés 4évre.
    Vegyük az olcsóbbat a korrektség kedvéért (ps4 pro), ez egy olyan helyen ahonnan én megvenném 110e forint, olyan hely ahol az átlagember megvenné pedig minimum 130-140e forint.
    Ugyenez xbox one x-nél 130, és a “jobb” helyeken ennél is több.

    De van egy konzolunk 110e forintért (ami ugye nem 4évig garanciás, ráadásul kitudja meddig fogja elfuttatni a játékokat a jelenlegi grafikai részletességgel 1080p-ben? na mind1)
    Na de még mielőtt leülnénk játszani szükségünk van online játékra mert manapság anélkül nincs élet. Ez a ps oldaláról ha jól láttam 18e forint, ami 4évre 72e forint (majdnem annyi mint 4évre az nvidia megoldása)

    De ugye venni kell játékokat is. Én nem vagyok szakértő, úgy szoktam látni hogy egy adott játék kb 2e forintal drágább mint pc-n de nyugodtan kilehet javítani.
    Azonban nem mindegy hogy 2db játékot vesz az illető, vagy pedig 20db játékot, ne adj isten 100db-ot (na az szerintem úgy is megveszi a konzolt/gamerpc-t)

    És ennyi. A több aprósággal nem foglalkoztam egyik oldalon sem pedig lenne bőven, de szerintem így korrekt az összemérés.

    Végeredmény: A konzol 182e forint, játékok nélkül. Azok árát mindenki kitudja számolni, szerintem aki szokott játszani napi több mint 1 órát annak minimum kell 10 játék 4évre, persze ez abszolút szubjektív.

    Zárójel a zárójelben igen a konzolt eltudod adni, ha nem romlik el, viszont ennek az áràt inkább nem számolnám ki. Szerintem még úgysem adná ki a matek. Zárójel s zárójelben bezárva.

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák