Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz #65675776 #46 üzenetére

    Nekem van Wii-m, illetve csak az van, meg egy GameCube, meg egy PS Vita, de őszintén szólva nem tudom, miben volt különlegesebb a többinél, amit azok még most sem birtokolnak. Szerintem több oka is volt a magas számú eladásoknak (amiket azért már a PS4 megdöntött, ha jól tudom):

    - a jó időzítés, akkoriban az elsőként megjelent next-gen konzol volt, aszem pont karácsony előtt
    - kiváló reklámkampány
    - az első testmozgásos irányítás (amiben aztán a Kinect sokkal jobb lett), sok helyen ki lehetett próbálni, a gyerekek megőrültek tőle, nem lehetett elvonszolni őket előle, kikönyörögték a szüleiktől, ők meg még örültek is neki, hogy legalább mozog is az a gyerek, nemcsak görnyed a számítógép vagy a TV előtt
    - a sokkal alacsonyabb, családbarát árazás
    - a túlnyomórészt családbarát játékok, amiket nyugodtan mersz a gyerek kezébe adni, jellemzően nem vértől csöpögő játékok, hanem kedves, aranyos figurák, meseszerű környezetben
    - rengeteg kiváló party játék, amikkel az egész család tudott egyszerre játszani vagy bulikon is kiváló szórakozás volt mindenkinek, ismerkedős partykon is ideális minden korosztály számára, nagyon sokan ilyen alkalmakkor találkoztak vele először, és mivel jó élményeket okoztak nekik, így ők is vettek maguknak ugyanezen célból
    - a legkisebb konzol volt, elfért bárhol
    - fehér volt, míg a többi fekete, fehér színű tárgyakat szívesebben adnak gyerekek kezébe, most nem megyek bele, hogy miért
    - masszív, elnyűhetetlen, strapabíró gép, és ez látszik is rajta, nem kell nagyon félteni a gyerektől
    - kicsit úgy is néz ki, mint egy játék, ami gyerekeknek való, nem felnőttes kinézetű.

    [ Szerkesztve ]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák