Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz Daelion #12 üzenetére

    Egyébként nehéz téma. Én világéletemben sinlge játékos voltam. Eleinte csak PC-n, majd 3-4 éve vettem egy X360-at, de fél évig azon is csak single-t toltam. Majd megvettem a TF1-et és hirtelen beszippantott a multi. Annyira, hogy azonnal vettem egy One-t a BF1 miatt, de már kettősem pislogtam és a Destiny 2-ben voltam hónapokig, miközben kipróbáltam minden onlin játszható játékot és miközben sohasem voltm időm egy single játékra sem. Az AC Origins volt talán az egyik amit kijátszottam és a Halo MCC-t, miközben a Division 1 és a Fortnite stb. játékokban mindegyikben jelen voltam. Ez odáig fajult, hogy inkább eladtam a One-t és nem játszok már régóta, mert csak idegesített, hogy ha nem volt elég időm online lenni és idegesített a végén, hogy csak multival játszottam.

    Ha most okosabban kezdhetném újra, nagyon megválogatnám milyen multiba veszek részt.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák