Hirdetés
Hozzászólok Aktív témák
-
GodGamer5
addikt
Driver már van,-eddig jól is működik vele a gép- már csak a Medium kéne. Sok még az a két nap.
Itt a tavasz. Quake az ég és Zelda fű. / NEXT-GEN LOADING... ██████████████]99%
-
GodGamer5
addikt
Abu, azt amúgy lehet tudni, hogy a Medium már Dxr 1.1-et használ? Mert akkor az új Radeonok is villanthatnak végre.
Itt a tavasz. Quake az ég és Zelda fű. / NEXT-GEN LOADING... ██████████████]99%
-
floatr
veterán
válasz
Psychopeti #6 üzenetére
Ha eljut egyáltalán a boltokig az is... de legalább driver lesz hozzá
Amúgy egyszerű: nem kell olyan játékot venni, ami nem létező videókártyát igényel. -
GodGamer5
addikt
Saját tapsztalat??
DLSS-el mindennel max grafikán tolom 2060-al, úgyhogy ez így nem igaz.
Amúgy meg nem visszahozni kéne a régebbi modelleket, hanem kihozni végre a 3050ti-t...[ Szerkesztve ]
Itt a tavasz. Quake az ég és Zelda fű. / NEXT-GEN LOADING... ██████████████]99%
-
Cyberpunk magas/ultra beállításokkal kiegyensúlyozott DLSS használata mellett 40-60 fps-sel is megy RTX Ultrán, környezettől függően nekem, úgyhogy ezt a használhatatlan állítást nem teljesen értem. (1920x1200-as felbontás, Xeon X5660@4.2GHz proci mellett)
Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...
-
shapphire
tag
Fortnite, FHD, Epic grafika, árnyék, és Low RT, abból sem mind, tálan egy. Oké, hogy kb. 50 fps az átlag, de néha bezuhan 24-re. Lehet, hogy a program se jól optimalizált, de na. 2600, 2060 kombó.
-
GodGamer5
addikt
Nálam a Cyberpunk Psycho beállítások mellett performance DLSS-el, 2560*1080-ban megvan a 45-50fps, a memory leak miatt hamar leesik akár 24fps-re is, de az már más tészta, hogy hulladék az optimalizáció.Jó kis kártya még a 2060-as, csak kell rajta húzni egy embereset és akkor tuti nincs gond.
Itt a tavasz. Quake az ég és Zelda fű. / NEXT-GEN LOADING... ██████████████]99%
-
Exelsior
senior tag
Nálam saját tapasztalat. RTX nélkül alig van meg a 45 fps. RTX-el meg 20. Vicc.
FPS még csak el is menne de beakadozik random-ra. EZ még inkább zavaró hiába az uj driver.SAMSUNG UE55MU8002TXXH Ultra HD Smart TV/Samsung Galaxy S10+ ,Samsung Odyssey G7 C27G75T,Asus rog strix b450-f,Ryzen 3600,16GB Hyper X Predator,Asus Rog Strix RTX 2060, phanteks eclipse p350x rgb,Asus tuf gaming k7,Asus ROG Strix Evolve/PS5
Hozzászólok Aktív témák
ph A WHQL minősítésű, 461.40-es meghajtóból a hibajavítások sem hiányoznak, továbbá a Studio verzió sem maradt le.
Állásajánlatok
Cég: Simplexion Informatikai Kft.
Város: Budapest
Cég: ELPRO Systems Kft.
Város: Budapest