Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz ProEvoFan #13 üzenetére

    A hsz. 2 fele: ez mondjuk lehet egy reális indok.
    Amúgy értem én a problémáját, hsizen ő is csak egy átlag játékos, aki kifakadt, csak arra akartam utalni, hogy mivel amcsiban elég magas a katonák respektje, (és katonaként gondolom ő is kellően hazafi), talán érdekli, hogy azzal, hogy ha katonaként (és megfogalmazásában az összes amcsi katonát érintetté téve) egy publikált nyilatkozatban egy hazai terméket fikáz, annak nagyobb negatív hatása lehet, mintha mi itt egymás között a fórumban szidjuk a cuccot.

    (#11) aizen92: Ha állandóan rá van kapcsolva a netre a cucc, akkor az van, amit dabadab mond: semmi :) Észre sem fogod venni.
    Ha meg nem lóg a neten a gép, mert mondjuk kihúztad egy hétre, akkor sem megy tönkre a cucc. Használni tudod a masinát, pl. mozizni fogsz tudni vele, viszont a játékot nem fogja engedni elindítani. (gyakorlatilag játékkonzolból sima médiacenterré addig, amíg nem kap netet)

    (#26) orichalcos: Ja, csak lehet, hogy korlátozott, mik mehetnek a netre (mint pl. egy cégnél). Szerintem a katonaságnál -legalábbis ma már kéne- eléggé figyelni kéne a kiberbiztnoságra is.
    Mondjuk ha ennyire marginális kérdés a katonaságnál, hogy tudjanak konzolon játszani, akkor szerintem nem tartana semmibe engedélyezni azt a pár darab konzolt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák