Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz DeSanto #24 üzenetére

    Gratulálok, szép teljesítmény :)
    Nekem az edzőterem nem igazán volt opció, vidéken élek, az utazás több időt elvett volna, mint amit edzéssel tudok tölteni (közelben nincs terem) és annyira ismerem magam, hogy úgy hamar feladtam volna. Viszont így tökéletes motiváció volt, hogy ~300k-t költöttem első körben a cuccokra és bármilyen dög fáradt voltam, ott motoszkált bennem, hogy ennyi pénz NEM porosodhat kihasználatlanul. De azt nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen óra tudott volna motiválni... De nem vagyunk egyformák :)

    Így viszont elértem a célom, másfél év alatt ledobtam közel 20 kiló felesleget. Ennek egy része mondjuk azóta visszajött, de már izomként, szóval elégedett vagyok, bár voltak árnyoldalai-> a teljes ruhatáramat le kellett cserélnem, farmerből potom 10 számmal kell kisebb, mint 2016-ban. :K
    És a szervezetem is meghálálta a törődést, végre nem 150/100 a vérnyomásom és a pulzusom is kétszámjegyűre csökkent. És mostanra annyira megszoktam, hogy ha kimarad egy-két edzés szabályosan hiányzik is.

    Nekem is kellett volna csinálnom képet előtte, de akkoriban még azt se tűrtem, ha fényképeznek :(

Új hozzászólás Aktív témák