2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) Tigerclaw

Tigerclaw
(veterán)

A magyar Xbox Live! esetében az ingyenes hétvége nagyjából semmire sem jó.

Kábeltévés hasonlattal élve ha az USA-beliek kapnak Xbox Live ingyenes hétvégét az olyan mintha az HBO lenne egy hétvégére ingyenes, nálunk meg olyan, mintha a Nóta TV. :(((

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) Prézli21 válasza Tigerclaw (#1) üzenetére

Prézli21
(senior tag)

Multi? :O

Remember when there was a tomorrow. Remember where it all began. Remember Reach.

(#3) szabogabor10 válasza Tigerclaw (#1) üzenetére

szabogabor10
(veterán)

Elszomorító, de sajnos ez az igazság. Ráadásul ha közvetlenül a Microsoft-tól, bankkártyával fizetve veszed az előfizetést, jóval drágább is, mint nyugaton. :(

[ Szerkesztve ]

iPhone X -- iPad Pro 10.5” -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods

(#4) Katsuo88 válasza szabogabor10 (#3) üzenetére

Katsuo88
(csendes tag)

Ezért (is) húzok a ps3 felé a vásárlás terén.

(#5) Lacc88 válasza Katsuo88 (#4) üzenetére

Lacc88
(senior tag)

képes vagy PS3-at venni azért , mert az xboxhoz havi 800 ft a gold ? Ehhez csak gratulálni tudok . :)

1 sokkal jobb dolgot el dobsz magadtól .... mint ami a másikon van ingyen , és azon 1 fos a netes rendszer . :D :C

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#6) Katsuo88 válasza Lacc88 (#5) üzenetére

Katsuo88
(csendes tag)

Még azért vagyok képes azt venni, mert a kisebb winchester is 160gb, szebb a képminősége, bluray filmet is lejátszik (egy lejátszó, ami normális 30-50k), a fizetésnél meg nem kell mindig kártyaszámot pötyögtetnem és hasonlók.

És igen tudom, hogy sok accot törtek fel nem rég a ps3-nál, de ilyen elven nézzük meg ki is használ eredeti microsoft termékeket, főleg opredszert és nézz fel a youtubera xbox ügyben...

(#7) v!ct0y válasza Lacc88 (#5) üzenetére

v!ct0y
(veterán)

Most komolyan miben jobb a live ? Olyat mondj ami meg is ér havi 800Ft ot.

(#8) Prézli21 válasza v!ct0y (#7) üzenetére

Prézli21
(senior tag)

Messze kenyelmesebb az egesz kezelese es kivetelezese boxon, radasul az elso par evben a psn hulladek volt. Alig lehetett multizni a borzalmas lagg miatt es folyton szakadozott a Live-vel szemben, perszeh ingyert adta a Sony a multit. Manapsag ez mar ugye nem jellemzo, viszont elegge pofatlansag lenne toluk hirtelen bejelenteni hogy akkor most mar evente kerunk erte husz ojrot. Nem mellesleg nehany primitiv gyermekbetegseg megmaradt - hasonlitsd csak ossze patch letoleset a ket platformon, eg es fold. Emelett a ps3-as bongeszo meg mindig kb hasznalhatatlan. Hogy kinek mi er meg mennyit az szubjektiv, de az emberek nagy resze a multiert fizet evente.

Remember when there was a tomorrow. Remember where it all began. Remember Reach.

(#9) Katsuo88 válasza Prézli21 (#8) üzenetére

Katsuo88
(csendes tag)

Véleményem szerint, ha én megveszek egy konzol játékot, akkor, mint a pc-nél azt is kifizettem, hogy online is játszhassak. A ps3 pedig játszani való, nem a neten böngészni, arra ott van már bármelyik telefon, netbook, notebook, pc, tablet...

Én a microsoftnál csakis és kizárólag az oprendszereit tartom igazságosnak és használom. Miért akarnak mindenről még egy bőrt lehúzni? Kifizetem a játékot pl. pc-re, benne van az eredeti kulcs, ami jogosít single és multiplayerre is. Ennek szerintem alapnak kéne lennie.

(#10) Prézli21 válasza Katsuo88 (#9) üzenetére

Prézli21
(senior tag)

Nezopont kerdese, szerintem meg a telefon telefonalasravalo nem arra, hogy a netet bujjam vele :) Egyebkent nem azt mondom, hogy fair dolog penzt kerni azert, hogy egy amugy is meregdraga jateknak minden reszet hasznalhasd, csak azt magyaraztam, hogy az MS miert teheti meg mig a Sony nem. Ha nem kopnek magukat vele szembe, ugyanugy a japok is megfizettetnek (valoszinuleg ez a kovetkezo generacioban be is fog kovetkezni), csak meg ennyi evvel kesobb is boven gyengebb az egesz rendszer es amugy is azt a nehany evnyi szivast kompenzalniuk kell valahogy.

(#11) aram01

aram01
(nagyúr)

tetszik a ötlet :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12) Katsuo88 válasza Prézli21 (#10) üzenetére

Katsuo88
(csendes tag)

Már mire érted, hogy gyengébb? A ps3-ra? Hardveresen biztosan nem. Az online részét illetően pedig az xboxnál pl. mastercarddal, alig lehet fizetni és egyéb problémák is vannak, a topikjában olvashatsz erről.

(#13) Prézli21 válasza Katsuo88 (#12) üzenetére

Prézli21
(senior tag)

Mivel vegig az online rendszerrol beszeltem nyilvan arra :) Perszehogy nem tokeletes, de messze kiforrottabb, felhasznalobaratabb es kenyelmesebb mint a konkurencianal.

[ Szerkesztve ]

(#14) Lacc88 válasza Katsuo88 (#6) üzenetére

Lacc88
(senior tag)

szebb a képe ? Miben szebb a képe ? Semmibe nem szebb hanem szarabb a képe mint a 360-nak KIVÉVE 1-2 exkluzívot .................

volt 1 pár db mindkét konzolból . sokkal nehezebben írják meg ps3-ra a játékokat , főleg a multiplatformokat ....

havi 800 ft-ot nekem megér az hogy sokkal barátságosabb mint a psn ... amikor neten nyomtan mindkettővel , akkor jobban bejött az hogy látom az embereknek az avatarjukat ... meg ilyenek .

Akinek ps3 kell vegyen azt , én csak leírtam az én tapasztalatomat . :)

Nem akartam senkit se megsérteni .

(#15) v!ct0y válasza Lacc88 (#14) üzenetére

v!ct0y
(veterán)

Meg még a joy is jobb tudjuk....:DDD

(#16) kovsol válasza Lacc88 (#14) üzenetére

kovsol
(félisten)

maradjunk annyiban egy szinten van a két konzol és szerintem az a döntő kinek melyik exkluzív játék tetszik jobban, és melyikre van nagyobb baráti társasága

unalmasak már a konzol vs pc és a konzol vs konzol viták

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#17) kapeti07

kapeti07
(senior tag)

Valaki tudja még, hogy a cikk miről szól: Ingyenes hétvége.

Nem pedig PS3 vs Xbox360

Én örülök ennek az ingyenes weekend-nek , végre megszivathatok pár külföldit a fifában!! ;]

[ Szerkesztve ]

(#18) aram01 válasza kapeti07 (#17) üzenetére

aram01
(nagyúr)

van kalocsai kesztyűd? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#19) Katsuo88 válasza Lacc88 (#14) üzenetére

Katsuo88
(csendes tag)

Mondjuk engem nem is nagyon tudnál, de persze, miért is lenne szebb képe egy bluray-re írt játéknak. Gondolom a dvd filmek is szebbek, mind az újabb kategória, ugye?

(#20) Lacc88 válasza v!ct0y (#15) üzenetére

Lacc88
(senior tag)

jobb ám :D az a legjobb ha van mindkettő ! Nincs vita :D

Katsuo88 !

az hogy 1 játék 25 gb-os blu-rayen van az semmit se jelent , ha nincs megfelelően kihasználva a konzol adottsága .

Az xbox 360 8.5-gbos lemezt használnak ... s mégis szebbek a multiplatformos játékok . Ez hogy lehet ?
Úgy hogy könnyebb a 360-ra programozni mint a ps3-ra , és már itt bukó , hogy szebb a ps3-as játék .

ÉS ezért van sajnos az , hogy ha egymás mellé rakom a ps3 vs 360-at ugyan azzal a gamével , akkor azt hiszi 1-2 ember , és bemeséli magának h szebb a ps3-as verzió csak mert bu-ray :D Ugyan már ....

[ Szerkesztve ]

(#21) Katsuo88 válasza Lacc88 (#20) üzenetére

Katsuo88
(csendes tag)

Nem csak mert... Hardveres képességek? És persze, hogy könnyebb programozni egy dupla dvd-t kezelő konzolra.

Azt mondják itt elfogult vagyok, egyik konzolom sincs, de mindkettőt próbáltam és, akik nem értenek velem egyet xbox360 tulajdonosok. Újraértelmeződik az "elfogult" jelentése.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.