Új hozzászólás Aktív témák

  • PiTM0N

    tag

    A játékmenet szórakoztató egy darabig, de rendkívül frusztráló, hogy a maximumra fejlesztett járművet ott KELL hagyni egy tragacsért, ha elértünk az új chapterhez, pedig azok jobban bírnák a strapát eleinte (ezt onnan tudom, hogy Free módban leteszteltem). Challangek még nincsenek, az újra játszhatóság ezért elég gyenge. Zene, képi világ amúgy ok, igényesnek nevezhető. Mivel én legtöbbször internet nélkül játszottam vele, nem idegesített reklámokkal.

    Minden egyes új járgány több pénzt hoz, ez így igaz, de az új járgányokkal minden egyes fejlesztés majdnem 10x annyiba kerül, de a bevétel persze közel sem tízszeres.Persze kell valamiből bevételt is szerezniük. Szóval csak egyre nagyobb a grind, ahogy haladsz előre, nincs értelme félretenni pénzt, hogy majd a következő autót egyből fejleszthesd. A fejlesztések mindig ugyanazok, egyáltalán nem érződnek egyedinek, csak egy grind az egész, ráadásul nem is éri meg mindegyiket megvenni, van ami pl teljesen felesleges például, a fegyver nélkül boldogan meg lehet élni.

    Az autók egyáltalán nem érződnek egyedinek. Mindegyik "stat"-juk lineárisan, kb. ugyan annyival növekszik a korábbi modellhez képest. Például, a lapos sportautót messze lekőrözné a dömper, vagy az utána érkező terepjáró végsebességet illetve, pedig az ember azt várná, hogy ehhez a sebesség lesz a 'pro'.

    Androidon játszottam vele, egy Tegra 3-as készülékkel. Akadás nélkül megy az egész, töltési idők szinte nincsenek is, nagyon zökkenő mentes a program.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák