2019. szeptember 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) hombre[EU]

hombre[EU]
(aktív tag)

2 bluray? Ekkora lesz a játék vagy az átvezetōk cg videók?

you must be the change you wish to see in the world

(#2) oriic válasza hombre[EU] (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

És ez csak a Part 1. :))

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

És mennyi lesz?

Homo Ludens

(#4) oriic válasza .LnB (#3) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nem volt rola szo. 2-3 biztosan szerintem.

Live-Die-Respawn

(#5) .LnB válasza oriic (#4) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Az új fasza lesz, egy 60 ezres játék lesz? Ráadásul lehet, hogy be se fejezik a kövi gen megjelenése előtt. :)

Homo Ludens

(#6) Gabor343 válasza oriic (#2) üzenetére

Gabor343
(tag)

Pont ezt akartam kérdezni hogy mi lett az epizódikus megjelenéssel, mert egyik trailerben sem írják hogy ez csak episode 1 vagy part 1 és így elég félrevezető, mert kb úgy reklámozzák mintha ez a teljes játék lenne.

(#7) oriic válasza .LnB (#5) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Látványosan nincs erről semmi infó sajnos, de nem tartom kizártnak hogy a következő részért is 60 dolcsit kérnek.

Live-Die-Respawn

(#8) penge111 válasza oriic (#7) üzenetére

penge111
(őstag)

Nem tudom engem bosszant ez a epizodikusság. Lehet az lesz a taktikám, hogy megvárom míg kijön az egészből egy complete edition jóárasítva. Én 3* játszottam ki a játékot, így nagyon erős lesz a kísértés, hogy ne vegyem meg instant, de mondjuk éveket se akarok várni az egyes részek között. Egyre inkább arra tendálok, hogy majd ha kint lesz az összes rész akkor veszem meg, remélem be is tudom ezt majd tartani :F

PSN: Dragonmage1980

(#9) ldave válasza penge111 (#8) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Hahaha! ;]

A Slime draws near! Command?

(#10) safiyah válasza penge111 (#8) üzenetére

safiyah
(tag)

Szerintem attól függ, hogy zavaró-e, hogy hogyan csinálják. Ha tényleg a játék felében van annyi tartalom, ami teljesértékű, akkor nem zavar, hogy több részre bontották. De ha csak a pénz miatt csinálják így, akkor az már kellemetlen.

(#11) penge111 válasza safiyah (#10) üzenetére

penge111
(őstag)

Ez nem a játék fele. A midgári események kb a játék 1/6-át vagy inkább 1/8-át teszik ki az alap játék szerint, persze lehet telepumpálják majd új tartalommal.

PSN: Dragonmage1980

(#12) .LnB válasza penge111 (#11) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

De honnan tudod, hogy csak a midgárdi események lesznek csak benne? Attól mert csak ezt mutatták meg eddig, az nem számottevő. Annyira meg csak nem lesznek hülyék, hogy 6-8 részben adják ki. Max 3. De akkor se kérhetnek el érte teljes árat.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#13) Silεncε válasza oriic (#7) üzenetére

Silεncε
(őstag)

Hát akkor bizony a jó édes anyukájukat, azt. X*60$-ért elég nagy pofátlanság lenne kiadni...

(#14) ldave válasza .LnB (#12) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Miért nem? Manapság 5-10 órás játékokért elkérnek 60$, ez miben más?

(#15) .LnB válasza ldave (#14) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Abban, hogy ez egy játékként megjelent már. Az emberek azt nem fogják lenyelni ha hat részben adják ki.

Homo Ludens

(#16) ldave válasza .LnB (#15) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Dehogynem. Sőt, ünnepelni fogják.

(#17) .LnB válasza ldave (#16) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Tisztázzuk, csak, hogy tényleg jól értem e?!

Szerinted a játékosok ünnepelni fogják, ha 6x60€-t kell kifizetniük a teljes FFVII Remake-ért?

Homo Ludens

(#18) ldave válasza .LnB (#17) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Csak túloztam, ahogy te is amikor azt írtad, hogy ez a játék már egyszer megjelent egyben.

Igen, jelent már meg FF VII címmel egy játék egyszer régen, de ez nem az.

(#19) .LnB válasza ldave (#18) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Akkor írjál smile-t ha túlzol vagy viccelsz!! [link]
:D

Ez egy remake lesz oké, és ez még nem jelent meg. De aki már régen végigjátszotta, az már átélte. Persze máskor, máshogy, de azért csak ismeri. Lehet, hogy a sztori se fog semmit változni, csak a tálalás és a harc.

Homo Ludens

(#20) ldave válasza .LnB (#19) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Jó, csak sokan úgy vélik, hogy ez igazából már egy kész játék, egyáltalán minek dolgoznak rajta ennyit, sőt, ha megvan már PS1-re, akkor adhatnák ingyen a remake patch-et (túlzok).

Fogalmam sincs hány epizód lesz a játék (tippre 3), de biztos vagyok benne, hogy ezek darabja teljes áron fog a boltokba kerülni és nem csak azért mert a Square egy pénzéhes nagyvállalat, hanem azért is, mert ebbe a játékba, hogy a most látott trailernek megfelelő minőségben legyenek végig, három AAA játéknyi munkát kell beletolni. Itt egy példa, hogy mennyire részletgazdag Tifa modellje: [link]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.