Hirdetés

2018. június 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) Shing

Shing
(őstag)

Ez is egyre rondább, pedig még mindig E3 videó...
De egy rakat új játék is gyanúsan jól néz ki. LOD rendszer kikapcsolva, fényevekre is megcsillanó falevél, túlrendezett játékmenetek... Persze néha odaírták hogy in-engine trailer, de látszik hogy idén is bullshit show-t kaptunk.

(#2) Raysen623 válasza Shing (#1) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Na most aztán sikerült megint jól megmondanod a tutit. Ja várj, mégsem :P

Remekül néz ki a játék továbbra is és nagyon tetszetősek a harci jelenetek is, ráadásul elég mozgalmasnak tűnik. Ősszel kiderül mennyire...

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#3) laleh válasza Raysen623 (#2) üzenetére

laleh
(PH! addikt)

Szerintem sem csúnya, ha nem rontják el, még jó is lehet.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés

(#4) Infernohun

Infernohun
(kvázi-tag)

Itt van még egy gameplay NewYork City
Szerintem teljesen rendben van. :)

(#5) olbaidhun válasza Infernohun (#4) üzenetére

olbaidhun
(őstag)

Csak nekem hajaz kicsit a Batman játékra? Igaz ott mindig éjszaka van, de mintha már láttam volna valahol mindezt.. :U

Ha mailt küldesz, írd bele a nicked is❗ » www.bit.ly/olbaidhu « beszámítOK

(#6) Bad Pritt válasza olbaidhun (#5) üzenetére

Bad Pritt
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem kicsit. Nagyrészt copy paste a gameplayek alapján.

- Jellemezd magad három szóval. - Lusta.

(#7) wesder válasza Bad Pritt (#6) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

De itt legalább nappal van. Mondjuk Batman-nek kell az èjszaka, de ez van. :)

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#8) HELLAFLUSH

HELLAFLUSH
(fanatikus tag)

én már megnéznék egy Vasembör játékot is, mert már annyi Paukembör meg Denevérembörös van...

Origin/PSN: hellaflush0818

(#9) Xaels válasza HELLAFLUSH (#8) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Állítólag készül valami komolyabb Bosszúállók játék, abban gondolom lesz Vasember is. Pókember játék tény, hogy több van de a többsége elég B kategóriás volt, ez most egy ízig-vérig AAA játék lesz. Hozzá teszem Vasembernek is volt játéka.

Egyébként nem értem a rinyát a Batmanes harcrendszer miatt. Az egy nagyon jó, élvezetes megoldás. Itt is rohadt jól néz ki. Ha ez a játék siker lesz, lehet berendel a Marvel mégtöbb hasonlót.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X ///

(#10) saelin válasza HELLAFLUSH (#8) üzenetére

saelin
(PH! addikt)

Ja, az nem lenne rossz. De a Spiderman témánál maradva én abból az új animációs filmből néznék meg egy játékot, ahol egy alternatív univerzumban vagyunk és több spiderman/spidergirl van.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11) olbaidhun válasza Xaels (#9) üzenetére

olbaidhun
(őstag)

Valóban nagyon jó a Bőregér megoldása, de már szépen kimaxolták pár rész alatt ezt a kategóriát.

Nem szánom rinyának, de 3db AAA-nak titulált játék esetén talán jogos ha azt mondom, hogy valamivel többet vár az igényesebb versenyző.

Mondjuk olyasmit, mint egy god of war új epizódnál szoktunk érezni.
Vagy mondjuk Maximum Carnage, Animated Series, ps1-es Spájdi után várható lett volna.

Ne értsd félre, mindegyik művészet és lenyűgöző a maga kategóriájában, de ma már jóindulattal is 1db A kategóriás, vagy B közelit agyon hype-olnak. Kicsit csillogósabbra teszik a figurát, de ettől még a tartalom esélyes, hogy egy szép nagy copy+paste. Bizakodhatunk, hogy jó dolgokat emelnek át?!

Egy új spidermannak azért le kell tenni pár dolgot az asztalra, hogy akár csak megközelítse a "nagy klasszikusokat". Ettől függetlenül esélyes, hogy zabálni fogja a célcsoport és talán pár résszel később már egy új Frencsájzban rákényszerülnek a kreatív munkára is..

+1 vasemberes - bosszúállós - érdekes hősös

[ Szerkesztve ]

(#12) Xaels válasza olbaidhun (#11) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Akkor milyen legyen a harc egy Pókember játékban? Legyen itt is stamina meg Soulsborn féle vérizzadás? Ez így nagyon pörgős, akrobatikus pont amit a hálóvetőtől elvárunk. Nem lehet körülményes meg darabos. Kratosnak jól állt a váltás, de ez nem lenne igaz Peter Parkerre.

(#13) HELLAFLUSH

HELLAFLUSH
(fanatikus tag)

jajj ne értsetek félre, semmi bajom a Batman és Spiderman játékokkal, csak már picit kezd unalmas lenni,jöhetne valami új :)

Origin/PSN: hellaflush0818

(#14) Raymond válasza olbaidhun (#5) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

Nekem is ez jutott eszembe: Spider-Man - Arham Asylum :) A masik meg az hogy minek neki a spidey sense ha tul keson jelez? Rhino is pofan dobta a betonoszloppal es Scorpion is siman elkapta.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#15) olbaidhun válasza Xaels (#12) üzenetére

olbaidhun
(őstag)

(#14) Raymond
+1 "spidey sense"
Ezek ilyen apró finomságok.. amit egy mezei user, talán korábban rajongó kiszúrt. Ez megkülönböztetné a programot más, korábban már látott, (jólműködő) játékmechanikáktól.

Nem mondtam, hogy legyen más a harc. Nem mondom meg, hogy miket kellene (még) bele tolni egy ilyen frencsájzba ahhoz, hogy sikeressé váljon. Sajnos nem az én kompetenciám, vannak sokkal rutinosabb vezérek erre. Azt mondom, hogy erős túlzásba futottál:

"ez most egy ízig-vérig AAA játék lesz"

Azért ehhez több kell 2018 derekán, mint ami első ránézésre látszik ebben a néhány elérhető gameplayben. Szerintem kicsit izzadságszagú és "valahol már láttunk ilyesmit" kategória ez az új Szpájdi, de ne legyen igazam.

(#16) haxiboy

haxiboy
(PH! addikt)

Nem rossz, de a harcban valahogy Spidey túl sokat van a levegőben :D

BTC : 1HaxiBoy43dEBpk9amznGuFs8h2YjYH4F7

(#17) Xaels válasza olbaidhun (#15) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

New York City Free Roam Gameplay. De ebben a stilusban nehéz újat mutatni. Itt behoznak új karaktereket és a konferencián levetített anyag legvége is árulkodik, hogy van csavar a sztoriban.

(#18) olbaidhun válasza Xaels (#17) üzenetére

olbaidhun
(őstag)

Igen láttam már.
Nem az én feladatom eldönteni, hogy nehéz dolguk van-e. Nekem nem jött át, kb ennyi! Technikailag minden adott. Játékiparral együtt "fejlődött" pl az internet vagy autóipar is.. aztán vannak pontok, ahol elég szép eredmények érkeztek, máshol meg elvetendő a helyzet és csupa bizonytalanság van.

(#19) Bad Pritt

Bad Pritt
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Engem amúgy a tényleg változatlan nyúlások zavarnak. A pajzsok, a shock baton, ez az egész gameplay szekvencia olyan, mintha az Arkham-okból lenne összeollózva, az Origins-ben konkrétan voltak is ilyen részek, mint itt, ugyanezzel a felütéssel. Nyilván ha olyan minőségű lesz a játék, mint a Batman-ek, akkor egy rossz szavam se lesz rá ezen kívül, de ez szemet szúrt.

- Jellemezd magad három szóval. - Lusta.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.