2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) Jander

Jander
(senior tag)

Nem mutat túl sokat a videó sajnos :(

[Ez a: "New Vegas / KOTOR2 készítői" felirat elég vicces, mert mindkettő játék esetén csak fél munkát kell(ett) végezniük, ugyanis olyan mintha egy kiegészítőt gyártanának a KOTOR-hoz és a Fallout 3-hoz. Azok a játékok amiket maguktól csináltak A-Z-ig, már nem hangzanának túl jól ;) ]

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#2) Shand

Shand
(csendes tag)

Ez tényleg nem volt sok...! :(
Nem is értem az ilyen videónak mi az értelme?? :F

(#3) nkAAA

nkAAA
(aktív tag)

Anno az első részt imádtam, a második nem hozott igazán lázba, viszont a harmadik asszem nem ezzel a gyenge anyaggal fog megnyerni magának..

(#4) Angel1981

Angel1981
(veterán)

Van egy olyan érzésem, hogy a Diablo 3 mellett nem sok vizet fog zavarni - feltéve persze, hogy az is megjelenik jövőre.

(#5) h-yle válasza Angel1981 (#4) üzenetére

h-yle
(őstag)

Legyen olyan mint a többi DS és nekem jó lesz. Egyik sem volt kiemelkedő, de jó iparosmunkák voltak amikkel el lehetett szórakozni. Legalább gyorsan leesik majd az ára, és fél évvel megjelenés után lehet majd kapni gombokért. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) Fla$hly válasza Angel1981 (#4) üzenetére

Fla$hly
(aktív tag)

sztem a DS3 elöbb kész lesz mint a Diablo 3... ha egyáltalán kész valaha is...

Aláírás

(#7) ígyvanferi válasza Fla$hly (#6) üzenetére

ígyvanferi
(addikt)

A címet tessen javítani!

Az előző rész tetszett, kíváncsi vagyok, mit sikerül összehozniuk az Obsidiannél.

(#8) Dr. Akula válasza ígyvanferi (#7) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

Nekem az 1. rész tetszett anno, a 2. már olyan jobb híján elmegy kategória. Remélem a 3. fel tud nőni a Diablo - Titan Quest szintre.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#9) #40835072

(törölt tag)

ez semmi ez a videó... :W

(#10) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Pár másodperc játékmenet jó lett volna :DDD

nothing is true everything is permitted..

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.