Új hozzászólás Aktív témák

  • Neil Watts

    veterán

    válasz nofi #2 üzenetére

    Tokeletesen egyetertek, ez igy egy nagy kupac ***! Ez a grafika 2011-ben akarhogy is nezzuk egy vicc. Felreertes ne essek nem Crysison/COD-on nevelkedtem, sot ezt bizonyitja az is, hogy elkezdtem most ujbol jatszani a Duke3D-vel, es marha jo. :)

    Ez mar nem hozza vissza azt a hangulatot, mint a Duke Nukem ~15 eve, sot semmit sem ad abbol. Ez igy egy ZS kategorias okorkodesnek tunik amit - mint ahogy te is mondod - AAA+-os cimkent akarnak eladni.

    Ejj fiuk. Dolgozni kellett volna meg rajta vagy 30 evet. :(

    Ertem en hogy az igenyek az evek soran megvaltoztak, de ezzel DNF-rel teljesen derekba tortek a sorozatot, teljesen lejarattak a nevet.

    Ha most lenne 'Nem tetszett' plecsni, en azt most ide beszurnam. :D

    MOD: De azert a Mortyr-nal nincs lejjebb... ;]

    mephi666: A kulcs itt a megvaltozott igenyek. Allandoan cserelgettek a jatek motorja, a 3D Realms bele is doglott. Kozben ki is kellett volna adni nameg jottek a penzgyi gondok.

    Ebben a harmasban elveszett a jatek sajnos szvsz, lehalabbis, nekem nem jott az az a hudenagy hangulat, mint anno. :)

    Manbal: Akkor en vagyok a kivetel. Nem 25+ nem vagyok (meg) ;) de ertekelem a jo jatekokat, es nekem a Duke Nukem/Duke3D az volt. Ez az utan egyszeruen nem utotte meg nalam a szintet. Talan azert, mert egy kicsit sokat kellett ra varni. En tobbre szamitottam.

    Udv. core2

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák