Új hozzászólás Aktív témák

  • Asmoday

    csendes tag

    Biztosan az volt a legnagyobb baj, hogy fps létére nem egy amerikai katona bőrében (lehetőleg minél speciálisabb alakulat tagjaként) kell megmenteni amerikát, miközben a sok "fegyverszakértő" verheti a nyálát, hogy mennyire reálisak benne a fegyverek és milyen eszméletlen kidolgozottak (miközben legtöbbjük talán még légpuskát sem látott).
    Ugyanis, ha már nincsen benne M4 lézercélzóval, hangtompítóval, távcsővel, gránátvetővel, robbanó lőszerrel, ipoddal meg kávéfőzővel felszerelve, akkor már alapból nem lehet jó a játék... de, hogy a játékidő felét nem ingame videóként nézzük (ahol mindenhol nyomulnak az Abrams-ek, meg röködnek 100 ával chinook-ok, amiket F-22-esek kerülgetnek), az már teljesen tűrhetetlen... :N
    Ez egy igazi retro játék, nem értem miért kell ennyire lehúzni. Mert már az ilyen nem divat? Én szoktam régi játékokat is néha elővenni (Pl: Hl 1) és teljesen jól szórakozom rajtuk. A DNF-re is úgy tekintek mintha már kint lenne 7 éve, de csak most játszhatok vele és így teljesen szórakoztató és win7 kompatibilis és támogatja a full HD-t is :P

Új hozzászólás Aktív témák