Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Neil Watts #8 üzenetére

    igen, változtak az igények... de ebből én nagyon kimaradtam... az utolsó fps, amit végigvittem és tetszett, szerintem az új wolfenstein volt... az új avp egy tré volt, a bioshock első része tetszett, de a második részt épp csak megnéztem, mert nekem rókabőr-szagú volt :( egyszerűen nem jönnek be... az ilyen cod és társai meg aztán abszolút nem...

    nekem épp ezért tetszik (már amennyire) a dnf, mert kicsit visszaad a régi fps-ek hangulatából... amit hiányolok: a folyamatos zúzás... :K csomószor leül a játék: futkosok fel-alá és ennyi... ellenfelet meg percekig nem is látok... nem akartam, hogy serious sam legyen belőle, de több zúzással jobb lenne :K meg a komplett cipelhető fegyverarzenál is nagyon hiányzik...

    ui: az lenne az igazán durva, hogy ha ez csak valami béta lenne a játékból (több éves verzió) és heteken belül bejelentenék, hogy az IGAZI változat (teljesen más motoron, más pályákkal.. kidolgozottan/kiforrottan) mindenkinek letölthető lesz, aki megvette a játékot és valid serial-ja van ;] ez mekkora meglepetés lenne... (ja, és betudnák ezt a játékot "duke rossz álmának", mint a játék elején a konzol-os rész)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák