2019. október 15., kedd

Gyorskeresés

(#1) Helmoras

Helmoras
(őstag)

Klassz lesz ez, már csak nyerni kéne a lotton :)

(#3) .LnB

.LnB
(félisten)

A Sony sokat javított a kontrollerén. Egy MGS4 végigjátszás erejéig használtam a Ps3 kontrollerét. És összehasonlítva az Xbox360éval, az Xboxé jobb. Ami tetszett a PS kontrollerben, hogy a két gomba egymás mellett van, az szerintem nem rossz. Viszont a fogása, és a két ravasz az nagyon kényelmetlen volt nekem. Ez az új sokkal jobban tetszik.

Homo Ludens

(#4) big-J válasza .LnB (#3) üzenetére

big-J
(őstag)

A d-padról nem is beszélve. Amikor először fogtam dualshock3-mat sok-sok x36Oozás után, nem tudtam elhinni hogy az az eredeti sony controller és nem egy kinai hamisitvány.

(#5) Sundesz válasza big-J (#4) üzenetére

Sundesz
(őstag)

A d-pad az egyetlen része a Sony kontrollernek, amit még az ős-Xbox-osok is etalonnak tartanak. Sokkal jobb pl. verekedős játékokban.

Hörcsög Powa'

(#6) haxiboy válasza Sundesz (#5) üzenetére

haxiboy
(addikt)

Nekem személy szerint az xbox 360 kontrollere sokkal kényelmesebb mint a Dualshock, viszont a dpad tényleg 1000x jobb a dual shockon

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#7) danikollar

danikollar
(őstag)

Egy biztos, hogy ez egy nagyon jó kontroller lesz!
A jelenlegi generációban az xbox360 kontrollere jobb összességében, mint a ps3-é, de d-padban dualshock jobb. Az új d-pad viszont már vállalható az xbox360-nál is.

(#8) sutyesz96 válasza Sundesz (#5) üzenetére

sutyesz96
(őstag)

Van már jelenleg is elforgatható D-pados xbox controller. Ha elforgatod, akkor a nyilak közötti rész az eltűnik...

Szóval értitek... XD :DDD

Erre gondoltam:

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#9) Ps Vita válasza sutyesz96 (#8) üzenetére

Ps Vita
(őstag)

De,még így is(sokkal) jobb a DS3 D-padja:K

(#10) big-J válasza Sundesz (#5) üzenetére

big-J
(őstag)

Lehet hogy akkor tényleg hamisítvány, bár kétlem. A gombok átalánosságban igen ramatyok, nagyon sok az üresjárat az x360éhoz képest.

(#11) ledgeri

ledgeri
(veterán)

Nekem csak azért jobb a 360-asé. mint a 3-é, mert a ravasz rész homorú, a domborúval szeben...

PC-hez illeszthetők lesznek az újak ;] ?

PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#12) Infernohun

Infernohun
(tag)

DS4 és a kamera,bár nemtudom volt-e már..:)
DS4+Eye kamera

(#13) Lei559

Lei559
(tag)

Én is jobban szeretem a mostani X360om joyát mint anno a PSX PS2-ét. Na meg a DS3tól sem estem hasra. Viszont ha verekedős játékokról van szó akkor az csak és kizárólag a PSek Dpadján játszató. Xen pld rosszul lettem a mortaltol annyira x@ar volt játszani vele. :U Bezzeg havernál a DS3al.. ég és föld.

Szóval nagyon remélem , hogy a sok sok újítás +irányba mozdítja majd a joyt. Mert , h PS4em lesz az 100% Úgyhogy hajrá Sony. :D

(#15) .LnB

.LnB
(félisten)

Nekem egy Razer Onza az álmom :)

Homo Ludens

(#16) ledgeri válasza Balu12 (#14) üzenetére

ledgeri
(veterán)

:( ?, akkor :( ...

PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#17) Sub-ZeRo válasza .LnB (#15) üzenetére

Hihi, unokatestvérem a 3. kart küldte vissza mert egy kalap f.. nem ér az égesz kar. :C Hulladék az egész úgy ahogy van. És még a 360 karnál is drágább és vezetékes + a gombok sem érnek semmit. Teszteltem is. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#19) Pöttön

Pöttön
(őstag)

Szerintem azért az Xbox 360 joy nem egyértelműen jobb.
Jó, tény hogy kényelmesebb de a DS3 kissebb (ami szállításnál jól jön :) ), és beépített akksis amiből egy pillanat alatt vezetékest lehet csinálni.
Személy szerint nekem a DS3-al sincs túl sok gondom. Mondjuk tény kellett egy kicsit szokni az Xbox joy után.
A DS4 viszont szerintem egyértelműen jobb lesz mint az Xbox joy (Egyéni vélemény) :)) .

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965 Psn: Horiboy1988

(#20) tDr1v3r válasza Balu12 (#18) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

És ezt te honnét tudod ilyen biztosan hogy nem lesz támogatás? Egyelőre még nemhogy kontroller, de még konzol se jelent meg...

最低だ、俺って。

(#21) ledgeri válasza tDr1v3r (#20) üzenetére

ledgeri
(veterán)

Hová tüntek Balu12- hsz-ei?

(#22) csako válasza ledgeri (#21) üzenetére

csako
(addikt)

Ide

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#23) ledgeri válasza csako (#22) üzenetére

ledgeri
(veterán)

Köszi! Akkor reményeim tovább élnek!

(#24) .LnB válasza Sub-ZeRo (#17) üzenetére

.LnB
(félisten)

Ezt jó tudni, azt tudom, hogy drága de azt hittem megéri a pénzét.

Homo Ludens

(#25) Sub-ZeRo válasza .LnB (#24) üzenetére

Ha nem akarsz 15+ ezret kiadni egy ilyenre, akkor egy x360 kart vegyél vezeték nélkül, feketét, sokkal jobban jársz. Nekem a Logitech Precision gamepadom van és a gombok többet érnek rajta mint egy razer-en. És ez nem vicc, tényleg egy hulladék a kar. Pedig a Logi 2k volt és nem cserélném razerre.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#26) sad_Vamp válasza Sub-ZeRo (#17) üzenetére

sad_Vamp
(őstag)

Minőségben mindenképp gyengébb minőség összességében. Viszont a Dpad jó, a hogy zsinóros az engemet pl. egyáltalán nem zavar, a sima gombok nagyon jók, a megvilágítást egyenesen imádom. A bumperek talán kicsivel rosszabbak mint a origi karon. Triggerek meg nagyon gagyik. Viszont nekem jobban kézre áll, és azért mert zsinóros könnyebb is ugye, ez szintén jó pont. Mindent összevetve a régi karokkal kb. felvette a versenyt. Az új MS-es forgathatós Dpadost nem próbáltam, de szerintem attól gyengébb lesz.

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#27) MasterMark

MasterMark
(titán)

Én is nézegettem ezt az onzát sokáig, mert képeken nagyon tetszik a Tournament Edition, de mindenhonnan azt hallom, hogy szétesik. Nem igazán értem, akkor hogy-hogy nem csináltak vele valamit?

Tempus fugit

(#28) sad_Vamp válasza MasterMark (#27) üzenetére

sad_Vamp
(őstag)

Szét azért nem esik, nekem olyan problémám nem volt. Viszont egy ideig mállott le a gumi -de csak az egyik karról- aztán a másik kár kezdett el egyik irányba "húzni" viszont szó nélkül újra cserélték. A mostani egyelőre nem mállik és nem is húz.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#29) .LnB válasza sad_Vamp (#28) üzenetére

.LnB
(félisten)

Én negy "Razerbuzi" vagyok, rengeteg cuccot vettem már tőlük. De szép lassan a minőség kezd megrogyni nálluk. Ezt sem gondoltam volna, hogy az Onza is ilyen "gagyi".

Homo Ludens

(#30) ledgeri válasza Sub-ZeRo (#25) üzenetére

ledgeri
(veterán)

A szín csak az esztétikum miatt?

(#31) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#30) üzenetére

Hát kb. Feketében szebb az X kar szerintem. Bár ha most egy fehéret hozzám vágnának, akkor elfogadnám. :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.