Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz Nuada herceg #9 üzenetére

    Így van, szebb, sokkal. DE! A Forza Horizon 2 open-world játék, hatalmas területekkel operál, még szép hogy csúnyább.

    Na, de ha itt járok már, leírom a véleményemet is:

    Haverral megvettük közösben tavaly (annyira közösben hogy én fizettem az egészet, saját kontóra - de ezt hagyjuk), nála játszottam vele párhetente lévén még nincs meg a saját PS4-em. Nekem személy szerint csalódás volt... elsőre. Race Driver GRID-et vártam, erre egy Ridge Racinget kaptam kb... hát kb. ez jött le elsőkörben, amíg nem vezettem jobb autókat.

    Utána azt kell mondanom hogy egész jó egyveleg lett. Míg a sebességérzet nem állt össze a hot hatch kocsiknál addig a sports-nál egyre jobb lett és a performance-nál ki is csúcsosodott. Amennyire elcseszettnek, "sínesnek" éreztem az irányítást annyira lett jó... igazából maradt arcade, de kellő kihívással és örömmel lehet vezetni a kocsikat. Faszántos lett, na. A hibarendszer régen se zavart, halkan megjegyzem így azt nem rovom fel problémának.

    A grafika az tényleg remek. Ilyen szép autós játék nincs egyik platformon se. A kezdetekben, a játék bejelentésekor se volt rossz szerintem, de a +1 év nagyon sokat javított rajta. A weather patchről nem is beszélve... na, azóta kb. megszólal a játék olyan.

    De sajnos a tartalom az, hogy is mondjam... üres, lelketlen számomra. A pályák - a teljesen jó design, grafika és egyéb ellenére - élettelenek, nem tudom átérezni azt az igazi keménymagos verseny érzést.

    Összességében viszont nem tudok másként tekinteni rá mint egy teljesen élvezhető játékra, de leginkább egy techdemóra - ami heti 1x játszva igazi guilty pleasure, de amúgy napi szinten élvezhetetlen számomra.

    Elsősorban MotorStorm-ot vártam az Evolution-től, nem egy n+1 autós játékot. Aztán amikor megbékéltem a tudattal, akkor inkább egy Race Driver GRID-et láttam meg benne. Hát, az is pofáraesés... lehet tényleg PGR-t kellett volna várnom. Annak biztos kiváló.

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák