Új hozzászólás Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    válasz Sirandrish #1 üzenetére

    üdv! :)
    Az eddigi tapasztalataim alapján írtam a beszámolót :)
    A mai nap értem el olyan szintre ahol a klántársaim azt mondták, hogy most már a pvp is élvezhető lesz.
    Van egy úgynevezett Colosseum nevű szerver amin kifejezetten pvp játékokat lehet hostolni. Pl: most lvl19 es Íjászommal 5v5-ben toltunk olyan pvp-t ahol a cél az volt hogy mindig a 2 ellenséges csapat kapitányát kellett leölni akit a menetek elején random választ ki a gép, és 2 szeresen felerősödik arra a körre minden attribútuma. 7körös egy játszma.
    Rengeteg fajta pvp mód van ezek mellett is de ezt toltam vagy 2 órát :DD
    Szerintem korrektül működik a dolog. A pvp is aréna szerűen lett megoldva mint minden más benne.

    Van cast shop is a játékban, de ahogy észrevettem pvp közben nem találkoztam "op" karikkal, mivel húzni a cuccokat +8-12 között már rizikós húzni, és a cash shopban nincs erre szolgáló cucc. Különféle csiri-vili ruhák vannak amelyek néhány képességet javítanak, de ezek nélkül is lehet teljes értékű játékosként játszani. Szerintem ;]

    [ Szerkesztve ]

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Új hozzászólás Aktív témák