Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Lenry #35 üzenetére

    Összesen egy olyan fordulat volt benne, aminél elismerően csettintettem a nyelvemmel, hogy: "Aha! a kis huncut! :DDD " Nem lövöm le a poént, de önmagában ezen kívül más komolyabb fordulat, vagy katarzis nem volt benne, amit kötni lehetne az első részhez, így komoly befolyással bírna a jövőt illetően.

    (#30) Alpi: Tudom, hogy volt lehetőség, Zevrannal is kikezdhettél, még ha férfi karaktert indítottál is, de például Morrigant nem tudtad csajként behálózni, Stennél meg sehogyan nem volt esélyed romantikus kapcsolatra. Viszont ott komolyan meg is kellett érte dolgozni, hogy kialakuljon a kapcsolat, itt meg csak úgy jön.

    SPOILER!

    Ami inkább meglepett, az az volt, hogy minden társamra lehetett volna nyomulnom, válogatás nélkül, sőt, Anderst úgy kellett levakarnom magamról. :) Mindenkivel megvolt a lehetőség románcra, viszont amikor meg komolyan elkezdtem ráfeküdni a témára, és Merrill-t el akartam csábítani, sehogyan sem sikerült. Persze utólag kiderült, hogy a történet miatt, amint átértem az Act 2-be, egyből megvehettem az ajándékokat, megcsináltam a küldijét, utána gyakorlatilag ő jött hozzám. :P

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák