Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    Te jóóószagú! Merrill-t (ő segít nekünk a dalish előtörténet folyamán) fel se ismertem, azt hittem, hogy csak egy elf kislány. Cassandra meg már, nagy nehezen csak eléri a koncepciója színvonalát Remélem a Hawke testvérek képét is rendberakják, mert egyelőre a két kistesó feje elég buta. (Amúgy, vajon majd a játék elején döntenünk kell majd, hogy Carcert, vagy Bethany-t mentjük meg? Csak mert, ha jól rémlik, még egy képen/videón se szerepeltek egyszerre)

    Mind1, szerintem jónak ígérkezik. Lassan el kell kezdenem kerülni ezeket a trailereket, nem akarok abba a hibába esni, mint az Origins-el.

    (#7) pengegyerek: A karakterek folyamatosan változnak (jó példa, hogy Cassandra feje már x.-ik alkalommal néz ki máshogy), a környezet szerintem már most is gyönyörű, az AA és egyéb apróságok meg gondolom még nem voltak a videóban.

    És természetesen még mindig nem tudhatjuk, hogy a PC-s max grafikát bemutatták-e, vagy meglepetés lesz, bár véleményem szerint még mindig csak az arcokkal és a mozgásokkal van itt-ott baj.

    (#4) Morden24: Juuuuuuuj. :DDD

    (#1) woland_y2k: Márciusig még sajnos ki fog jönni annyi trailer, hogy össze lehet rakni belőle az egész játékot, addigra már biztos tudsz majd dönteni.

Új hozzászólás Aktív témák