Új hozzászólás Aktív témák

  • daniel20

    tag

    Sziasztok!

    Letöltöttem Steamről, mind három kaszttal végignyomtam - egyszersem fagyott ki - és írnék egy rövid véleményt.

    A gépem egy E5200@3500GHz,9800GT alapon,2GB RAM (csak, hogy legyen mihez viszonytani)
    Nekem DA1 nagy favoritom volt, Kotor 2 után szóval lehet elfogult leszek :D

    Első és legfontosabb NEM Hack'n'Slash! Ugyan úgy mint 1ben jobb klikk (sorry ott bal klikk :D ) az ellenen és támadja, kicsit gyorsabban mint eddig. Akciódúsabb, nagyon baba. Karakterek sokkal szebbek, animációk is.

    A grafika pozitív csalódás volt. Képeken, videókon, trailereken nem hatott meg igazán de így élőben gyáááááá :C
    És ezzel kapcsolatban azoknak akiknek gyenge a hardverje mint az enyém.
    -Medium beállítással tökéletesen fut (~45FPS) nem annyira éles az árnyék nem annyira csillogó a light meg mit tom én milyen effektek, elviselhető.
    -Directx11 Render mellet elérhető a High (ez a DX10 - én a látványon nem sok lényegi különbséget láttam). Gondolom a render miatt itt nem volt Fraps, nem mutatta az FPS-t. De saccra kb 30 harcon kívül azon belül leeshetett 10-15re
    -DE! EVGA Precisionel felnyomtam a karit 700/1750/1100 - ASUS Glaciator bírja a strapát :D - és ment mint állom szaggatás nélkül.
    -Ja és ezeket 1440x900as felbontás mellett (ASUS VW192S)!

    Tehát ezt a gémet azok is élvezhetik szép látvánnyal akiknek nincs ÜberEpic hadware a lábuk mellett.

    Összegezve? A BioWarenél megint belenyúltak a tutiba. Olyan siker gyanús játék, hogy csak na! Nagyon agyalok rajta, hogy befektetek egy eredetibe. A demot meg melegen ajánlom mindenkinek!

    Grat BioWare! Csak így tovább :))

    "Legalább küldenél üzentet, hogy nem érdekel .." :D

Új hozzászólás Aktív témák