Új hozzászólás Aktív témák

  • wednesday

    őstag

    Lehet ez már túl pörgős, túl színes, túl " Super Mario-sra" sikerült. De majd egyszer kipróbálom.

    Anno a 2016-os Doom se nyerte el el rögtön a tetszésemet. Engem is a színes vackok zavartak már ott is. Olyan disszonáns az összképhez. Színes cukorkák meg drazsék esnek ki a félelmetes démonokból. :U

    Aztán első dolgom volt kikapcsolni benne a glory kill highlight-ot. Na, az rögtön dobott is a játékon. Egyrészt, ha folyamatosan látod a a neonfényben úszó sziluett-et a dögök körül, automatikusan pavlovi reflexet vált ki belőled, hogy glory kill-ezni "KELL". Ha meg direkt nem teszed meg, akkor ott irritál, hogy világít, mint egy karácsonyfa. Így játszottam egy fél órát és már 10 perc után unalmas is lett a glory kill. De a kikapcsolása rögtön jobbá tette számomra a játékot. Úgyis lehet látni, ha egy szörny megrogyik és jóval kevesebbet használtam, mert azért a 2016-osban vannak felszedhető cuccok és nem szorultam rá.

    Na most, ha az új részben egyszerűen rákényszerít a játék a használatára, akkor tényleg el tudom képzeni, hogy unalmas lesz. Ráadásul a még nagyobb tempó miatt, lehet már muszáj már bekapcsolva hagyni, hogy lássál is valamit.

Új hozzászólás Aktív témák