Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Dvix

Dvix
(aktív tag)

73k-ért még meg is gondolom! lol!;] Főleg hogy a sisak viselhető! De miért csak PS4 és Xbox-hoz találok idehaza CE-t? :U A legjobban egyébként a Deluxe edition tartlama tetszik 30 k-ért: +Year One Pass (DLC 1 + 2) Demonic Slayer Skin +Classic Weapons sound pack, viccelsz velem? :DDD Year one pass és még fémtok sincs? meg ilyenek? A Bethesda pénzéhsége határtalan...ehehehehe ;]

[ Szerkesztve ]

(#2) safiyah válasza Dvix (#1) üzenetére

safiyah
(tag)

A Fallout collectors edition után én kételkednék a viselhető sisakban. Lehet, hogy adnak egy kötött maszkot helyette. :))

(#3) - = Zk = - válasza safiyah (#2) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

azért Doom vs Fallout?!... utcákon, tereken fejek hullanak, ha a Doom-mal is megteszik ;]

(#1) Dvix
itt 199 font a gyűjtői... CP2077 250 font... dont worry :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#4) oriic válasza safiyah (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

En ettol nem tartanek.

Live-Die-Respawn

(#5) laceszgamer válasza oriic (#4) üzenetére

laceszgamer
(addikt)

Itt már ki tudja, ha spoorolnak pár dolcsit például az anyagokon már több a hasznuk.

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) mg1992mg válasza Dvix (#1) üzenetére

mg1992mg
(senior tag)

Én is Bethesda Store-ból rendeltem meg PC-re, csak ideér... :B Itthon én nem is találtam belőle.

Samsung Galaxy S9+, Nintendo Switch

(#7) Dvix válasza mg1992mg (#6) üzenetére

Dvix
(aktív tag)

Hülye kérdés lesz, de akkor magyar címletben kérik majd h fizess és futár hozza gondolom. :) Mert Nincs olyan opció ott hogy "postán maradó" a rendelésnél ugyi? :U Rendeltél már így nagy cégtől?
Egyébként is a Bethesda Store-ban is "out of stock" PC-re, ugyhogy jokor rendelted meg. :B

[ Szerkesztve ]

(#8) mg1992mg válasza Dvix (#7) üzenetére

mg1992mg
(senior tag)

Első rendelésem így, szerintem futár hozza, és előre fizetni kellett.
Én is örülök, hogy pont sikerült elcsípnem a rendelést, egy játékot nem várok így, mint ezt. :B

(#9) Segal válasza mg1992mg (#8) üzenetére

Segal
(addikt)

En steamen vettem a deluxe valtozatot de ugyanugy baromira varom:)

(#10) Neurotoxin válasza Dvix (#1) üzenetére

Neurotoxin
(senior tag)

Csak lesz már belőle sima fémtokos is, nem kell a sisak meg a bohóckodás!

"Fly down to the beach, have a nice cold beer and just enjoy the day" Jokke Sommer .::. Within Temptation .::.

(#11) mg1992mg válasza Neurotoxin (#10) üzenetére

mg1992mg
(senior tag)

A 2016-hoz is jàrt a simàhoz, ha időben rendelted. Nem is csúnya darab :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.